Пакет інтернет-реклами «Україна. Gold»

Україна.
Gold

Зростання продажів у бізнесі з порталом UA-REGION!

Золотий тариф, що виводить ваш бізнес на рівень вище! Судіть самі:

 • Рейтинг. Ваша компанія закріпиться в ТОП-10 пошукової видачі. А отже, стабільний приток «гарячих» клієнтів, готових заплатити вам — забезпечений.
 • Вагомі посилання. Зростання видимості вашого сайту на 30-70% у пошуку вже першого місяця за рахунок жирних трастових посилань. Підсилюємо внутрішньою перелінковкою. Як приємний бонус — прокачуємо репутацію вашої компанії. Ще більше органічного трафіку та довіри до вас.
 • Просування сайту в інтернеті. Ми створимо у профілі вашої компанії хмару тегів, підберемо ключові слова та зробимо максимальну перелінковку на ваш профіль. Вас побачать в Google!
 • Просування у Facebook. Запускаємо пост про вашу компанію з посиланням, щоб додати популярності. Залучаємо клієнтів та партнерів із соцмережі.
 • Іміджева бізнес-сторінка. Експерти наповнюють ваш профіль рекламними описами компанії та продукції, точними «ключами», щоб забезпечити потік цільових клієнтів. Розмістимо логотип, фотографії, відео продукції та послуг.
 • Довідник «Бізнес Гід». Кожен власник пакету отримує у подарунок готове рішення у пошуку потенційних клієнтів — каталог «Підприємства України. Повна база даних: більш ніж 330 000 компаній».

Ми не просто налаштовуємо рекламу, а гарантуємо ефективність вкладень, які працюють на ваш бізнес. Детальна аналітика оцифрує скільки клієнтів привела реклама.

З розрахунку на місяць 416 грн — погодьтеся, справедлива ціна за вражаючий результат.

Дізнайтесь більше про можливості пакету:
Ми пропонуємо:Ви отримуєте:

1. Дуже високий рейтинг на наших інтернет-порталах

Розміщення профілю вашої компанії на сайтах з рейтингом 50-59 пунктів, що дозволить займати високі позиції видачі наших сайтів.
Рейтинг, який забезпечує вашій компанії, при пошуку по ретельно підібраним ключовим словами, потрапляння на першу сторінку результатів пошуку наших бізнес-порталів.

2. Розміщення найбільш повного профілю вашої компанії

У вашому персональному профілі ми розмістимо наступну інформацію:
 • Контактні дані (фактична та юридична адреса, сайт, електронна пошта, телефони, факс, ПІБ вказаних посадових осіб)
 • Схема проїзду на інтерактивній карті
 • Логотип вашої компанії
 • Відеопрезентації, що характеризують діяльність вашої компанії
 • Опис і зображення (фотографії) вашої продукції, товарів і послуг
 • Разные материалы рекламного характера
 • Різні матеріали рекламного характеру
 • Спеціально підібрані ключові слова (теги, tags), які характеризують діяльність вашої компанії
Повний профіль буде доступний всім користувачам Інтернету на наступних мережевих ресурсах:
 • український інформаційний бізнес-портал
  UA-REGION.COM.UA;
 • торгова марка «ПОШУК™» POSHUK.COM;
 • інтернет-проект DLAB.COM.UA
Достовірні контактні дані, перелік товарів і послуг, текстові рекламні матеріали (створені з урахуванням ключових слів, які використовуються потенційними клієнтами для пошуку в мережі Інтернет) — все це різко збільшить кількість унікальних відвідувачів на сайті вашої компанії, що, в свою чергу, позитивно позначиться як на іміджі, так і на фінансовому благополуччі вашого бізнесу.

3. Допомога в зміцненні позиції сайту вашої компанії в Google.

В рамках цього процесу ми пропонуємо широкий комплекс найнеобхідніших заходів для поліпшення ранжирування в Google. Ми володіємо цими знаннями і готові поділитися ними з вами!
Наші спеціалісти кваліфіковано виконають SEO-оптимізацію і розкрутку сайту вашої компанії на наших порталах, використовуючи весь свій багаторічний досвід і найостанніші інформаційні технології.

4. Як бонус ви отримуєте наш електронний каталог «Підприємства України. Повна база даних»

Зручний інтерфейс і система пошуку, можливість друку, в тому числі на конвертах і наклейках.
Програма дозволяє виконувати відбір серед українських компаній за територіальним і галузевим класифікатором, а також знаходить підприємства за назвою, керівником, бухгалтером, адресою, телефоном, факсом, товарами і послугами, рекламною інформацією.

Цей тариф допомагає, коли потрібно охопити велику цільову аудиторію для зростання прибутку.

Питання та відповіді

UA-REGION гарантує зростання продажів вашої компанії в інтернеті та окупність вкладеного бюджету на рекламу.

Можна використовувати біржі типу Collaborator.pro та подібні, а також замовити тариф «Україна. Gold» щоб отримати посилання з сайтів UA-REGION.COM.UA, POSHUK.COM, DLAB.COM.UA

Одним із способів просування сайту є реєстрація сайту у каталогах. Ми пропонуємо зареєструвати свою компанію у бізнес-каталозі підприємств України UA-REGION по тарифного плану «Україна. Gold».

Щоб контент сайту став вашим помічником у просуванні, ми рекомендуємо скористатися послугами професійних копірайтерів від компанії UA-REGION. Наші спеціалісти допоможуть правильно написати оптимізовані SEO-статті.
Поділіться інформацією в соцмережах