Пакет інтернет-реклами «Україна. Gold»

Україна.
Gold

Пошукове просування сайту дає такі переваги

 • Рейтинг. За даним тарифом ваша компанія буде гарантовано займати позиції в ТОП-10 пошукової видачі наших сайтів.
 • Посилання на ваш ресурс. Вагомі посилання наших трастових порталів буде передаватися на ваш сайт і підвищувати його «авторитетність».
 • Просування сайту в інтернеті. Ми створимо в профілі вашої компанії велику хмару тегів, підберемо ключові слова і зробимо максимальне перелінкування на ваш профіль.
 • Просування в Facebook. Ми напишемо рекламний пост про вашу компанію з посиланням на ваш профіль.
 • Унікальні рекламні тексти. Досвідчений спеціаліст напише якісні тексти і розмістить в профілі логотип, фотографії, відео, опис продукції та послуг.
 • Довідник «Бізнес Гід». Кожен власник пакету отримує в подарунок готове рішення в пошуку потенційних клієнтів — каталог «Підприємства України. Повна база даних: більш ніж 330000 компаній».

Якщо замовити просування сайту за пакетом послуг «Україна. Gold» ви отримуєте в своє розпорядження прекрасний інструмент для завоювання вашою компанією мережі Інтернет. Комплекс реалізованих методів не тільки зміцнить становище вашого бізнесу на наших інтернет-ресурсах, але й приверне увагу цільової аудиторії, допоможе знайти надійних ділових партнерів.

Інвестувати в цей дійсно «золотий пакет реклами» авіть вигідніше, ніж в справжнє золото, тому що таке вкладення має більший потенціал для зростання вашого прибутку.

Детальний опис пакету:
Ми пропонуємо:Ви отримуєте:

1. Дуже високий рейтинг на наших інтернет-порталах

Розміщення профілю вашої компанії на сайтах з рейтингом 50-59 пунктів, що дозволить займати високі позиції видачі наших сайтів.
Рейтинг, який забезпечує вашій компанії, при пошуку по ретельно підібраним ключовим словами, потрапляння на першу сторінку результатів пошуку наших бізнес-порталів.

2. Розміщення найбільш повного профілю вашої компанії

У вашому персональному профілі ми розмістимо наступну інформацію:
 • Контактні дані (фактична та юридична адреса, сайт, електронна пошта, телефони, факс, ПІБ вказаних посадових осіб)
 • Схема проїзду на інтерактивній карті
 • Логотип вашої компанії
 • Відеопрезентації, що характеризують діяльність вашої компанії
 • Опис і зображення (фотографії) вашої продукції, товарів і послуг
 • Разные материалы рекламного характера
 • Різні матеріали рекламного характеру
 • Спеціально підібрані ключові слова (теги, tags), які характеризують діяльність вашої компанії
Повний профіль буде доступний всім користувачам Інтернету на наступних мережевих ресурсах: Достовірні контактні дані, перелік товарів і послуг, текстові рекламні матеріали (створені з урахуванням ключових слів, які використовуються потенційними клієнтами для пошуку в мережі Інтернет) — все це різко збільшить кількість унікальних відвідувачів на сайті вашої компанії, що, в свою чергу, позитивно позначиться як на іміджі, так і на фінансовому благополуччі вашого бізнесу.

3. Допомога в зміцненні позиції сайту вашої компанії в Google.

В рамках цього процесу ми пропонуємо широкий комплекс найнеобхідніших заходів для поліпшення ранжирування в Google. Ми володіємо цими знаннями і готові поділитися ними з вами!
Наші спеціалісти кваліфіковано виконають SEO-оптимізацію і розкрутку сайту вашої компанії на наших порталах, використовуючи весь свій багаторічний досвід і найостанніші інформаційні технології.

4. Як бонус ви отримуєте наш електронний каталог «Підприємства України. Повна база даних»

Зручний інтерфейс і система пошуку, можливість друку, в тому числі на конвертах і наклейках.
Програма дозволяє виконувати відбір серед українських компаній за територіальним і галузевим класифікатором, а також знаходить підприємства за назвою, керівником, бухгалтером, адресою, телефоном, факсом, товарами і послугами, рекламною інформацією.

Питання та відповіді щодо пакету «Україна. Gold»

UA-REGION гарантує зростання продажів вашої компанії в інтернеті та окупність вкладеного бюджету на рекламу.

Щоб купити посилання для просування сайту, можна використовувати біржі типу Miralinks, PRposting і подібні, а також замовити тариф «Україна. Gold» щоб отримати посилання з сайтів UA-REGION.COM.UA, POSHUK.COM, DLAB.COM.UA, DLAB.LVIV.UA

Одним із способів просування сайту є реєстрація сайту у каталогах. Ми пропонуємо зареєструвати свою компанію у бізнес-каталозі підприємств України UA-REGION по тарифного плану «Україна. Gold».

Щоб контент сайту став вашим помічником у просуванні, ми рекомендуємо скористатися послугами професійних копірайтерів від компанії UA-REGION. Наші спеціалісти допоможуть правильно написати оптимізовані SEO-статті.
Поділіться інформацією в соцмережах