УКРАИНСКАЯ ГЕНЕТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ, ЧАО

Контакты

Юридический адрес
12402, Житомирская обл., Житомирский р-н, с. Олиевка, пер. 3-й Щорса, 1
Бухгалтерия
Руководитель
Ямковый Дмитрий Владимирович — председатель правления
Бухгалтер
Кузьмин Виталий Николаевич

Продукция, услуги

Продукция: Животноводство племенное / Сперма КРС / Добавки для молочного животноводства

Информация о компании

Житомирське обласне племінне об’єднання почало свою роботу в квітні 1977 р. у формі державного підприємства. Основним його завданням було проведення племінної роботи по відтворенню і поліпшенню порід худоби і птиці, що містяться в колективних сільських господарствах Житомирської області. Іншою функцією підприємства було проведення обласних і міжрайонних виставок тварин і птахівницьких ярмарків. Для цього підприємство мало спеціально оснащені майданчики і павільйони. У 1998 р. державне підприємство було приватизоване та реорганізоване у ВАТ «Житомироблплемоб’єднання».

Новий етап в розвитку підприємства припав на 2008 рік, саме в цьому році в підприємство були вкладені значні кошти, для його розвитку. В 2008 році було розпочато будівництво лабораторного комплексу, аналогів якому в Україні на сьогоднішній день не існує. Також паралельно було розпочато будівництво приміщення для утримання племінних бугаїв-плідників та карантинне приміщення для їх попереднього утримання.

В 2009 році підприємством закуплено лабораторне обладнання всесвітньо відомої компанії «IMV» та завезено 12 бугаїв-плідників голштинської породи, оцінених за якістю нащадків. На сьогоднішній день бугаї-плідники, які належать ВАТ «Житомироблплем’єднання», є найкращими в Україні по своїх племінних характеристиках.

В 2009 році підприємству був присвоєний статус «Селекційного Центру». В зв’язку з тим, що підприємство досягло певного рівня і має на меті й в подальшому розвиватися та виходити на нові рівні розвитку, було прийнято рішення про створення нового бренду та вихід на європейські ринки як повноцінного партнера. На сьогоднішній день Житомирський Селекційний Центр позиціонує себе як провідне підприємство на селекційному ринку України.

Починаючи з 2011-го року компанія змінила міжнародну офіційну назву на UGC «Ukrainian Genetic Company».

Виды деятельности

Хотите продвигать свой бизнес?

О компании

Код ЕГРПОУ00698578
Количество сотрудников 2 чел.
Дата регистрации18.12.1991
Дата обновления01.03.2019

График работы

Понедельник:
08:00 — 17:00
Вторник:
08:00 — 17:00
Среда:
08:00 — 17:00
Четверг:
08:00 — 17:00
Пятница:
08:00 — 16:00
Хотите изменить информацию?
Войдите в личный кабинет
Вы обнаружили неточность?
Предложите исправление

Вопросы и ответы

По данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины юридическому лицу «УКРАИНСКАЯ ГЕНЕТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ, ЧАО» присвоен код 00698578.

Руководителем предприятия «УКРАИНСКАЯ ГЕНЕТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ, ЧАО» является Ямковый Дмитрий Владимирович, согласно данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины.

По данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины юридический адрес предприятия «УКРАИНСКАЯ ГЕНЕТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ, ЧАО» — Житомирская обл., Житомирский р-н, с. Олиевка, пер. 3-й Щорса, 1.

Статус юридического лица по данным Единого государственного реестра (ЕГРПОУ) — зарегистрировано.
Напишите свой комментарий — отзыв о работе компании «УКРАИНСКАЯ ГЕНЕТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ, ЧАО»
Поделитесь информацией в соцсетях