АГИДЕЛЬ, ООО

Контакты

Юридический адрес
45612, Волынская обл., Луцкий р-н, пгт. Торчин, ул. Независимости, 106
Фактический адрес
43000, Волынская обл., г. Луцк, ул. Ковельская, 2
Бухгалтерия
Руководитель
Харченко Максим Викторович — директор
Бухгалтер
Богуш Инна Ивановна

Продукция, услуги

Продажа суточных цыплят бройлеров кросса ROSS-308, COBB-500 Инкубация кросса ROSS-308

Информация о компании

ТзОВ «Агідель» - один з найсучасніших і найбільших інкубаторів в Україні, виробнича потужність якого складає 32 000 000 шт. яєць на рік.

Поставка сировини для підприємства із власних ферм і ферм-партнерів в Чехії здійснюється спеціалізованим транспортом.

Процес інкубації проходить в 18 інкубаційних шафах типу «Avida», «Millenium» (виробництво «Сhick Master», Великобританія). Дванадцять шаф розраховані на одночасну закладку 95 040 шт. яєць, ще шість - на закладку 126 720 шт. яєць в кожну шафу.

Весь процес інкубації триває 21 день.

Репродукційне поголів’я кросу Ross-308 було привезено з прабатьківських ферм Угорщини. На власних фермах встановлено найсучасніше німецьке обладнання (виробництво «Big Dutchman», Німеччина). Автоматизована система збору і сортування яєць дозволяє в найкоротші терміни зібрати знесені яйця в курниках і доставити їх на інкубатор чи клієнту автомобілями зі спеціальним мікрокліматом.

Репродукційні ферми знаходяться під пильною увагою ветеринарів і спеціалістів з птахівництва не лише України, а й Європейського Союзу.

Для вакцинації курчат-бройлерів в ТзОВ «Агідель» використовують напівавтоматичний спрей-кабінет, що рівномірно і дозовано розпилює вакцину. Крім того, працює установка ін’єкціонного щеплювання, яка допомагає визначити і взяти до уваги положення кожного курчати під час вакцинації.
На птахокомплексах по утриманню батьківського поголівя для обігріву пташників використовуються теплогенератори RAU. У даному виді теплогенератора в якості палива використовується солома зернових культур що дозволяє підприємству бути енергонезалежним.

ТзОВ «Агідель» одне з перших підприємств в Україні що встановили котли на альтернативному пуливі для обігріву промислових приміщень

На інкубаторі ТзОВ «Агідель» встановлена автоматична система підтримання оптимальної для інкубації вологості. Завдяки цій системі вдалось покращити технологічні показники.

Виды деятельности

Хотите продвигать свой бизнес?

О компании

Код ЕГРПОУ32498835
Количество сотрудников 107 чел.
Дата регистрации14.04.2003
Дата обновления01.02.2019
Хотите изменить информацию?
Войдите в личный кабинет
Вы обнаружили неточность?
Предложите исправление

Вопросы и ответы

По данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины юридическому лицу «АГИДЕЛЬ, ООО» присвоен код 32498835.

Руководителем предприятия «АГИДЕЛЬ, ООО» является Харченко Максим Викторович, согласно данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины.

По данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины юридический адрес предприятия «АГИДЕЛЬ, ООО» — Волынская обл., Луцкий р-н, пгт. Торчин, ул. Независимости, 106.

По информации полученной из открытых и достоверных источников интернета, у предприятия «АГИДЕЛЬ, ООО» официальный сайт: http://pankurchak.ua/

Статус юридического лица по данным Единого государственного реестра (ЕГРПОУ) — зарегистрировано.
Напишите свой комментарий — отзыв о работе компании «АГИДЕЛЬ, ООО»
Поделитесь информацией в соцсетях