Каталог підприємств України

Інформаційні послуги. Прямий маркетинг. Пошукова оптимізація

Інформаційні послуги агентства DATABASES Lab. адресовані тим, хто приймає стратегічні рішення: керівникам організацій, фінансовим директорам, менеджерам відділів маркетингу, закупок або продажу.


Під замовлення ми формуємо базу даних українських підприємств по критеріях і вимогам клієнта. Формат бази даних — Excel або Access. Підприємства в наших базах даних класифікуються по категоріям і рубрикам, а основним критерієм класифікації є галузевий і територіальний класифікатори.


Ми маємо досвід впровадження різноманітних CRM систем для потреб конкретної організації. Ми надаємо укнікальную можливість зручного експорту нашої бази даних українських підприємств у будь-CRM-системи, зокрема:

  • АПЕК CRM — найкраща українська CRM-система по співвідношенню «ціна-якість». За умовами партнерства в останню версію програми АПЕК CRM включений плагін для імпорту нашої бази даних.
  • SugarCRM — найкраща в світі CRM-система з відкритим кодом. Ми надаємо можливість зручного експорту нашої бази даних українських підприємств у систему SugarCRM, а також встановлення системи SugarCRM "під ключ".

Також ми можемо підготувати нашу базу даних підприємств України для експорту і в інші системи маркетингу.


Ми розмістимо вашу рекламу на сайтах, що входять в Єдину систему ділової інформації «Всі підприємства України». Реклама на наших сайтах — це можливість залучити до вашого продукту або послуги увагу максимальної кількості користувачів.


Ми пропонуємо вам повний спектр інструментів і технологій прямого маркетингу (роботи з цільовою аудиторією), які дають максимальну ефективність і вибірковість для впливу в цікавлячому сегменті ринку. На сьогодні прямий маркетинг є однією з ключових стратегій пошуку нових клієнтів.

Ми проведемо якісну пошукову оптимізацію вашого сайту з урахуванням останніх вимог сучасних пошукових систем (Google, Yandex, МЕТА і ін.). Просування вашого сайту в провідних пошукових системах дозволить залучити максимальну кількість цільових відвідувачів у сферу вашого бізнесу.

 

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.