Каталог підприємств України

Пакет «Бюджетний»: Економне просування бізнесу в мережі Інтернет


Прекрасний інструмент для початку завоювання вашою компанією мережі Інтернет


Пакет послуг «Бюджетний» орієнтується як на молоді компанії, так і на ті, що вже давно і міцно закріпилися на ринку. Цей пакет послуг був сформований з урахуванням розуміння, що малий, середній і великий бізнес розрізняються не тільки обсягами доходів, а й структурою діяльності, цілями, можливостями. Пропонований пакет послуг дозволить забезпечити впевнене просування компанії, яка з тієї чи іншої причини виділяє на ці цілі мінімальний бюджет.

Багаторічний досвід реалізації проектів дозволяє якісно розкрутити бізнес будь-якого рівня та отримати в процесі прогнозований результат при мінімальних витратах з боку клієнта. Комплекс реалізованих методів не тільки зміцнить положення вашого бізнесу на численних інтернет-ресурсах, але й приверне увагу цільової аудиторії, допоможе знайти надійних ділових партнерів.

Використання сучасних інформаційних технологій по просуванню та оптимізації сайтів робить пакет послуг «Бюджетний» прекрасним інструментом для початку завоювання вашою компанією мережі Інтернет.

Наша пропозиція — це перевірені часом методики, що забезпечують не фрагментарний, а цілісний підхід щодо просування та розкручування вашого бізнесу в мережі Інтернет. У той же час, унікальне співвідношення "ціна/якість" дозволяє вважати його найбільш вдалим вибором для розвитку підприємства, що розвивається.

Пакет послуг «Бюджетний» забезпечує досягнення доброго результату при мінімальних витратах.

UA-REGION просуває сайти швидко, якісно та надійно.


Вартість — 990 грн. на 1 рік.Детальний опис пакету:

Ми пропонуємо: Ви отримуєте:
1. Розміщення профілю вашої компанії в усіх наших бізнес-каталогах в мережі Інтернет з бізнес-рейтингом (2 зірки):


Такий рейтинг забезпечить вашій компанії, при пошуку по ретельно підібраним ключовим словам, що характеризує діяльність вашого бізнесу, гарантоване потрапляння на перші сторінки результатів пошуку наших бізнес-порталів.
Пакет послуг «Бюджетний» сприяє потраплянню інформації про вашу компанію на топові сторінки популярних пошукових систем Google, Yandex, META. Це означає, що за допомогою пошукового маркетингу можна активно залучати ту аудиторію, яка вже сама зацікавлена в придбанні ваших товарів та послуг.
2. Розміщення персонального профілю вашої компанії на сайтах, що входять в Єдину систему ділової інформації «Всі підприємства України».

Ваш персональний профіль буде містити:
  • назву та логотип вашої компанії
  • контактні дані (фактична адреса, поштовий індекс, URL сайту компанії, номери телефонів та ПІБ посадових осіб)
  • мапу з точними координатами фактичної адреси
  • рекламні матеріали
  • перелік вашої продукції, товарів та послуг
Профіль вашої компанії буде розміщений на українських інформаційних бізнес-порталах, сумарна відвідуваність яких перевищує 25000 унікальних відвідувачів на день: UA-REGION.INFO, UA-REGION.COM, UA-REGION.COM.UA; сайті торговельної марки «ПОШУК™» POSHUK.COM.

Індивідуально складений профіль буде відображати найнеобхіднішу інформацію, що дозволить потенційним клієнтам отримати загальне уявлення про діяльність вашої компанії, зробити попередній висновок про необхідність майбутнього співробітництва. Достовірні контактні дані, перелік товарів та послуг, текстові рекламні матеріали (створені з урахуванням ключових слів, які використовуються потенційними клієнтами для пошуку в мережі Інтернет) — все це різко збільшить кількість унікальних відвідувачів на сайті вашої компанії, що, в свою чергу, позитивно відіб'ється як на іміджі, так і на фінансовому благополуччі вашого бізнесу.
3. Правильну індексацію профілю вашої компанії основними пошуковими системами. Правильна індексація профілю вашої компанії необхідна для того, щоб при пошуку в мережі Інтернет за ключовими словами, що характеризують діяльність вашої компанії, користувачі легко могли виходити на вас через всі основні пошукові системи.
4. Допомогу у зміцненні позиції сайту вашої компанії в пошукових системах Google, Yandex, META.

У рамках цього процесу ми пропонуємо комплекс найнеобхідніших заходів для підвищення рейтингу:
  • семантичний аналіз, підбір та розміщення ключових слів (до 10 тегів)
  • просування та розкрутку вашої компанії на сторінках UA-REGION
  • розміщення внутрішніх посилань на профіль вашої компанії на сторінках UA-REGION (до 10 посилань)
Наші фахівці кваліфіковано виконають SEO-оптимізацію та розкрутку сайту вашої компанії в мережі Інтернет, використовуючи весь свій багаторічний досвід та найновіші інформаційні технології.

 

Порівняти з іншими пакетами послуг

 

  Завантажити комерційну пропозицію MS Word (DOC, 141 Кб)

  Завантажити комерційну пропозицію Adobe Reader (PDF, 490 Кб)

 

 

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.