Каталог підприємств України

Пакет «Ефективний»: Цілісний підхід для стабільного просування бізнесу


Вдалий вибір для розкрутки та просування вашого бізнесу в мережі Інтернет


Пакет послуг «Ефективний» націлений на досягнення золотої середини у розкрутці та просуванні вашого бізнесу в мережі Інтернет. Пропонований нами набір методик сформований з урахуванням специфіки розвитку бізнесу в Україні, націлений на швидке та якісне просування сайтів. Планомірно збільшуючи впізнаваність вашої компанії в мережі Інтернет, ми активно впливаємо на її бізнес-рейтинг, що позитивно позначається на динаміці відвідування вашого сайту і забезпечує постійний приплив нових потенційних клієнтів.

За допомогою пакета послуг «Ефективний» можна не просто швидко розкрутити компанію, але й протягом тривалого часу зберегти за нею досягнуті позиції.

Наша пропозиція — це перевірені часом методики, що забезпечують не фрагментарний, а цілісний підхід щодо просування і розкручування вашого бізнесу в мережі Інтернет. У той же час, унікальне співвідношення "ціна/якість" дозволяє вважати його вдалим вибором для підприємства, що розвивається.

Портал UA-REGION в рамках пакета послуг «Ефективний» пропонує реалізацію комплексних заходів щодо просування та розкрутки бізнесу в мережі Інтернет.

Наша труд — ваш результат!


Вартість — 1290 грн. на 1 рік.Детальний опис пакету:

Ми пропонуємо: Ви отримуєте:
1. Розміщення профілю вашої компанії в усіх наших бізнес-каталогах в мережі Інтернет та на компакт-дисках з високим бізнес-рейтингом (3 зірки):


При пошуку за ключовими словами, які характеризують вашу діяльність, ваша компанія гарантовано виявиться на 1-2 сторінці результатів пошуку. Відповідно, інформацію про надані вами товари та послуги буде легко знайти всім зацікавленим в ній користувачам мережі Інтернет. Пакет послуг «Ефективний» сприяє потраплянню в ТОП-20 популярних пошукових систем і покращує видимість компанії в пошуковій видачі.
2. Розміщення персонального профілю вашої компанії на сайтах, що входять в Єдину систему ділової інформації «Всі підприємства України».

Ваш персональний профіль буде містити:
  • назву та логотип вашої компанії
  • контактні дані (фактична адреса, поштовий індекс, URL сайту компанії, номери телефонів та ПІБ посадових осіб)
  • мапу з точними координатами фактичної адреси
  • перелік та опис вашої продукції, товарів і послуг
  • фотографії вашої продукції, товарів та послуг
  • спеціально підібрані ключові слова, що характеризують діяльність вашого підприємства (теги)
Профіль вашої компанії буде розміщений на українських інформаційних бізнес-порталах, сумарна відвідуваність яких перевищує 25000 унікальних відвідувачів на день: UA-REGION.INFO, UA-REGION.COM, UA-REGION.COM.UA; сайті торговельної марки «ПОШУК™» POSHUK.COM.

Правильно підібрана інформація про вашу компанію, доступна користувачам багатьох бізнес-каталогів, не тільки принесе вам додаткову популярність, а й підштовхне потенційних клієнтів швидче приймати рішення про можливу співпрацю. Достовірна контактна інформація дозволить їм зв'язатися з вами практично в режимі реального часу.
3. Правильну індексацію профілю вашої компанії основними пошуковими системами. Правильна індексація профілю вашої компанії необхідна для того, щоб при пошуку в мережі Інтернет за ключовими словами, що характеризують діяльність вашої компанії, користувачі легко могли виходити на вас через всі основні пошукові системи.
4. Допомогу у зміцненні позиції сайту вашої компанії в пошукових системах Google, Yandex, META.

У рамках цього процесу ми пропонуємо комплекс найнеобхідніших заходів для підвищення рейтингу:
  • семантичний аналіз, підбір та розміщення ключових слів (до 20 тегів)
  • просування та розкрутку вашої компанії на сторінках UA-REGION
  • розміщення внутрішніх посилань на профіль вашої компанії на сторінках UA-REGION (до 20 посилань)
Наші фахівці кваліфіковано виконають SEO-оптимізацію та розкрутку сайту вашої компанії в мережі Інтернет, використовуючи весь свій багаторічний досвід та найновіші інформаційні технології.
5. Досконалий інструмент для директ-маркетингу — електронний каталог на компакт-диску «Довідник підприємств України. Вибране». «Довідник підприємств України. Вибране» є результатом багаторічної праці по створенню електронного бізнес-каталогу, який містить тільки актуальну, достовірну та ретельно перевірену інформацію. Якісне програмне забезпечення, можливість оновлення даних, зручний інтерфейс, швидкий пошук по численних критеріям — все це робить електронний каталог від UA-REGION чудовим інструментом для цілей прямого маркетингу.

 

Порівняти з іншими пакетами послуг

 

  Завантажити комерційну пропозицію у форматі MS Word (DOC, 139 Кб)

  Завантажити комерційну пропозицію у форматі Adobe Reader (PDF, 488 Кб)

 

 

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.