Каталог підприємств України

SugarCRM. База даних підприємств Україна для SugarCRM


SugarCRM Успішна маркетингова компанія базується на розумінні необхідності побудови відкритих і грамотних взаємин з клієнтом. Аналіз цінової політики, моніторинг діяльності конкурентів, прямий маркетинг неможливі без використання професійної бази даних, яка містить інформацію не тільки про клієнтів і партнерів, але і про конкурентів в тому числі.

Бази даних, що надаються бізнес-порталом UA-REGION завжди створюються під умови конкретного бізнесу, містять повну, достовірну та актуальну інформацію. Спеціалізуючись на створенні електронних довідників підприємств України, ми пропонуємо імпортувати наші бази даних в обрану вами CRM-систему. Зібраний UA-REGION електронний каталог українських компаній дозволить вам почати роботу з CRM-системою відразу ж після її впровадження. Надаючи достовірну і ретельно перевірену інформацію, ми економимо зусилля та час ваших співробітників. Наші бази даних — це готове рішення, яке легко імпортується в будь-яку CRM-систему.

 

Характеристика бази даних підприємств України для SugarCRM
1. База даних поставляється в форматах Ассеss, Excel або у вже підготовленому вигляді до експорту в SugarCRM
2. Назва та характеристика полів бази даних для використання в SugarCRM
  • Юридична, фактична назва компанії
  • Юридична, фактична, поштова адреси підприємства (поштовий індекс в окремому полі)
  • Контактні телефони підприємства: основний, додаткові телефони, факс, керівництво, бухгалтерія (код та телефон є окремими полями БД)
  • Адреси електронної пошти, сайт в інтернеті
  • Керівник, головний бухгалтер
  • Продукція та послуги підприємства за галузевим класифікатором видів економічної діяльності України (КВЕД)
  • Торгові марки підприємства
  • Інші додаткові поля в т. ч. кількість співробітників, рік заснування, банківські реквізити, тривалість роботи та інші.
3. Кількість підприємств в базі даних: понад 120000!

 

Вартість бази даних підприємств України для SugarCRM6000 грн.

Web CRM — нові інструменти для підвищення своїх продажів


SugarCRM Грунтуючись на досвіді взаємодії з іноземними та вітчизняними розробниками програмного забезпечення, ми пропонуємо вашій увазі одну з найпопулярніших систем з "відкритим кодом" - SugarCRM.

На сьогодні SugarCRM є наймасштабнішим проектом в світі (вона впроваджена на підприємствах більше ніж 70 країн). Більше 2500 програмістів та інженерів щодня беруть участь у модернізації та вдосконаленні системи SugarCRM.

Розроблена на мові програмування PHP вона підходить під будь-яку ОС (Microsoft Windows, Linux, FreeBSD, Solaris) і не вимагає придбання додаткового технічного обладнання. Її відкритість забезпечує найширші можливості індивідуальних конфігурацій, і тому може принести суттєву користь компаніям будь-якої галузі.

Функціональні особливості системи такі, що для роботи в ній достатньо лише мати доступ в інтернет, причому комфортно працювати навіть при низькій швидкості з'єднання. На сьогоднішній день більшість браузерів (Internet Explorer, Google Chrome, Firefox, Opera, Safari) підтримують SugarCRM. Крім того, вона легко інтегрується з безліччю бухгалтерських, банківських систем, програм для call-центрів та ін. Також ви отримуєте можливість організовувати віддалені робочі місця для ваших співробітників і контролювати власні бізнес-процеси в будь-який час дня і ночі.

Своєрідною «фішкою» SugarCRM є її гнучкість. Первісна структура легко адаптується під індивідуальні потреби підприємства. Ваші програмісти чи зовнішні розробники зможуть легко сконструювати необхідні модулі і підігнати можливості системи таким чином, щоб ваша компанія отримала максимальну користь від впровадження.

SugarCRM необов'язково встановлювати на власному сервірi, що позбавляє вас від необхідності тримати штат висококваліфікованих і, відповідно, високооплачуваних фахівців. Бізнес-портал UA-REGION пропонує вам готове рішення SugarCRM online. Ми встановимо систему на нашому сервері, розташованому в дата-центрі найбільшого в Україні інтернет-провайдера і візьмемо на себе всі турботи, пов'язані з оновленням версій і всіх додаткових налаштуваннях.

 

SugarCRM SugarCRM має як комерційні, так і безкоштовні версії. Мається на увазі, що в безкоштовних версіях стягується тільки символічна річна плата за використання програмного продукту. Вони розраховані на компанію з кількістю працівників, що не перевищує 300 осіб. Це дуже зручно, оскільки немає потреби платити за ліцензію на кожного окремого співробітника, що працює в системі.

Платні версії відкривають найширші можливості по аналізу діяльності великих корпорацій, викриває ризики, розкривають причини можливих проблем, які можуть критися не лише в окремо взятому співробітнику або навіть окремої філії, а й у глобальному невідповідністi існуючих бізнес-процесів до стратегічного планування компанії.

Крім того платні версії пропонує розробку нескінченної кількості додаткових модулів з будь-якої можливої конфігурації. SugarCRM ідеально впишеться в звичний робочий режим вашого підприємства. Для впровадження цієї системи вам не доведеться ламати налагоджену роботу і переучувати відділи продажів, маркетингу, call-центр та ін. Всі версії системи доступні російською мовою і мають не тільки ознайомчу документацію, але й щоденну підтримку онлайн, що дозволяє швидко вирішити всі можливі труднощі при експлуатації системи.

Для того щоб SugarCRM приносила максимальну віддачу, необхідно імпортувати в неї професійну базу даних, яку можемо надати вам ми. Ми не тільки підготуємо для вас електронну базу даних, що відповідає всім потребам вашого бізнесу, але й допоможемо імпортувати її у вашу версію SugarCRM.

Довгі роки співпраці з розробниками і досвід з впровадження CRM-систем в різні компанії дозволив нам автоматизувати процес імпорту бази даних українських підприємств у будь-яку можливу CRM-систему. Наші плагіни та модулі дозволяють легко оновлювати наявні бази даних і в будь-який момент вносити в них всі необхідні зміни.

Повноту і актуальність баз даних від UA-REGION не може перевершити жоден конкурент на інформаційному ринку України.

 

 

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.