Каталог підприємств України

Інтеграція з CRM системою SugarCRM

SugarCRM Будучи лідером в сфері формування баз даних підприємств України, компанія UA-REGION пропонує послугу їх інтеграції в усі існуючі CRM-системи, включаючи SugarCRM. Ми можемо сформувати базу даних підприємств і надати її нашим замовниками у вигляді файлу EXCEL, але якщо ви хочете гранично оптимізувати роботу з клієнтами і досягти високої ефективності ведення бізнесу, то інтеграція бази даних в систему планування та контролю процесу продажів SugarCRM стане оптимальним рішенням. Замовивши дану послугу у нас, ви отримаєте загальну базу даних, в якій буде зібрана інформація про необхідні вам підприємствах України, з можливістю редагування інформації про всі види взаємодії з ними, такі як дзвінки, листування, проведені операції. Вся інформація про кожне підприємство з бази даних буде згрупована, в процесі роботи з нею ви зможете знайти необхідне підприємство не тільки спираючись на спочатку надану інформацію про нього, а й виходячи з історії роботи з ним.

Безперечною перевагою бази даних підприємств України, інтегрованої в систему SugarCRM є те, що вона проста у використанні і дозволяє істотно збільшити ефективність і швидкість взаємодії з підприємствами-клієнтами. Наприклад, в готовому рішенні менеджер вашої компанії зможе вносити в систему CRM інформацію про взаємодію з представниками підприємств з бази данихі. Це відкриває можливість при необхідності подивитися в якій послідовності велася робота з цим підприємством, дізнатися, що потрібно робити далі. Якщо працівник вашої компанії йде у відпустку — його колега зможе без будь-яких ускладнень продовжити роботу з клієнтом. Історія роботи з підприємствами зі сформованої нами бази даних структурується і може бути використана для ретельного аналізу роботи співробітників, маркетингових акцій, стратегій спілкування і безлічі інших чинників, які впливають на продаж товарів або послуг. Але також варто відзначити і те, що інтегрована в SugarCRM база даних виявиться зручною не тільки співробітникам, а й начальству — начальник може створити в інтерфейсі CRM календар з інформацією про заплановані справи всієї команди, оцінити завантаження кожного робітника і додати або перерозподілити завдання.

База даних, яку ми інтегруємо в CRM систему SugarCRM пропонує дуже багато інформації про підприємства та є гранично актуальною.

Ми володіємо величезним досвідом в сфері формування баз даних, і завдяки цьому досвіду розробили систему оперативного збору інформації про всі існуючі підприємства України з урахуванням їх сфери діяльності і регіону. Наші клієнти отримають дуже багато даних про цікаві для них підприємства - це фізична та юридична назви компанії, всі контактні дані які знаходяться у вільному доступі, торгові марки, ПІБ керівництва. Окремо варто наголосити на тому, що зв'язка нашої бази даних, яка включає в себе e-mail адреси підприємств, з SugarCRM виявиться дуже корисною для розсилки електронних листів, так як дана CRM підтримує можливість здійснення автоматизованої розсилки по електронній пошті.


Приклад БД для SugarCRM

База даних українських підприємств буде містити виключно актуальну інформацію, тому що наші співробітники перевіряють всі отримані дані на достовірність.

Наші послуги здатні задовольнити самих вибагливих клієнтів і при цьому пропонуються за конкурентною вартістю!

Ведучи діяльність в ніші формування баз даних українських підприємств і інтеграції їх в CRM системи протягом багатьох років, нам вдалося розробити підхід при якому вдається пропонувати найвищий рівень сервісу за оптимальними цінами. Ми формуємо самі актуальні й повні бази даних українських підприємств і оперативно інтегруємо їх в CRM системи, при цьому нам вдається справлятися зі своєю роботою за конкурентною вартістю. Тому замовляючи цю послугу у нас, вам не доведеться турбуватися про те, що за високу якість і оперативність вам доведеться платити занадто багато - ми не просимо за виконання поставлених завдань більше коштів ніж конкуренти, при цьому справляємося з інтеграцією бази даних підприємств України з CRM системою SugarCRM краще за них.

 

Вартість бази даних підприємств України для CRM-системи SugarCRM8000 грн.


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.