Каталог підприємств України

Бази даних для Terrasoft — наша відповідь на ваш запит


TerrasoftНадаючи послуги високої якості в області створення баз даних по підприємствах України і розкрутці бізнесу у мережі Інтернет, ми співпрацюємо тільки з професіоналами. Враховуючи нагальну необхідність в адекватній CRM-системi для сучасного бізнесу, ми пропонуємо вашій увазі продукцію російської компанії «Terrasoft».

Багаторічна наполеглива праця зі створення, впровадження, модернізації своїх CRM-систем дозволила компанії «Terrasoft» за підсумками конкурсу «Кращий проект року в області управління взаєминами з клієнтами» від CRM TOP AWARDs виграти в номінації «CRM системи, розроблені в Росії і країнах СНД», а також виграти спеціальний приз за внесок у розвиток галузевих рішень.

Якщо вам потрібна CRM-система, але ви не знаєте до якого розробнику звернутися - ми зробимо це за вас. Маючи налагоджені партнерські стосунки з компанією АйТі-Cфера (Львів), яка спеціалізується на впровадженні Terrasoft в Українi, ми допоможемо вам укласти найбільш вигідний договір, підсумком якого стане робота з найбільш компетентними фахівцями у цій галузі, а також впровадження CRM-системи, оптимальної для структури та діяльності вашої компанії.

Для розгорнутих на платформі Terrasoft CRM-систем, бізнес-портал UA-REGION пропонує найактуальніші та повні бази даних підприємств України. Ми розробили автоматизований процес підготовки та імпорту наших баз даних, завдяки якому забезпечується максимально швидке та ефективне наповнення CRM-системи необхідними для роботи даними (люба маркетингова програма без наповнення базами даних безглузда).

 

Характеристика бази даних підприємств України для CRM-системи Terrasoft
1. База даних поставляється в форматах Ассеss, Excel або у вже підготовленому вигляді до експорту в CRM-систему Terrasoft
2. Назва та характеристика полів бази даних для використання в CRM-системі Terrasoft
 • Юридична, фактична назва компанії
 • Юридична, фактична, поштова адреси підприємства (поштовий індекс в окремому полі)
 • Контактні телефони підприємства: основний, додаткові телефони, факс, керівництво, бухгалтерія (код та телефон є окремими полями БД)
 • Адреси електронної пошти, сайт в інтернеті
 • Керівник, головний бухгалтер
 • Продукція та послуги підприємства за галузевим класифікатором видів економічної діяльності України (КВЕД)
 • Торгові марки підприємства
 • Інші додаткові поля в т. ч. кількість співробітників, рік заснування, банківські реквізити, тривалість роботи та інші.
3. Кількість підприємств в базі даних: понад 120000!

 

Вартість бази даних підприємств України для CRM-системи Terrasoft6000 грн.

Навіщо потрібна CRM-система?


Terrasoft Вам потрібна CRM-система, якщо ви хочете:

 • керувати роботою відділу продажів і співробітників контакт-центру;
 • отримувати достовірний результат за підсумками маркетингових досліджень;
 • залучати та утримувати нових клієнтів;
 • збільшувати лояльність до компанії (співробітників, контрагентів, клієнтів);
 • бачити повну картину зайнятості всіх співробітників, домогтися від них злагодженої роботи;
 • здійснювати просте адміністрування;
 • автоматизувати документообіг (розподілити права доступу, скоротити бюрократичні витрати, знищити інформаційний вакуум);
 • мати можливість аналізувати діяльність як компанії в цілому, так і окремих співробітників.

Вам потрібна CRM-система Terrasoft, якщо вам необхідно повнофункціональне програмне забезпечення, що дозволяє втілювати різноманітні задумки і міняти конфігурацію виходячи з потреб компанії замовника, яка не тільки використовує передові технології, а й підтримується популярними СУБД, такими як Oracle, Microsoft SQL Server, Firebird. Ваші співробітники навчаться швидко працювати в Terrasoft завдяки великій кількості розроблених навчальних матеріалів. Освоїться в системі легко, оскільки вона не руйнує існуючі бізнес-процеси, а підлаштовується під їх структуру: удосконалює її і коригує недоліки. Після впровадження Terrasoft вам буде видно всі аспекти роботи компанії, її сильні і слабкі сторони. Завдяки чому ви зможете вибудувати таку стратегію розвитку, яка забезпечить отримання максимального результату без зайвих кардинальних перетворень. Ще одним плюсом продукції Terrasoft є можливість підлаштовувати її під себе, без залучення програмістів. Зрозуміло, це не стосується глибинних змін, пов'язаних з модифікацією програмного коду і складних рішень конфігурації. Але зробити налаштування системи для ефективної роботи ваші співробітники зможуть самостійно.

Якщо ви бажаєте щоб жоден бізнес-процес в компанії не потрапив на самоплив, вам слід звернути пильну увагу на CRM-систему Terrasoft. Ця система не тільки керує взаєминами з клієнтами, контролюючи відділи продажів, маркетингу, але і регулює взаємодію всіх співробітників компанії. Автоматизація документообігу, управління робочим часом, відстеження результатів роботи необхідні для досягнення позитивних результатів. Завдяки системному аналізу ви отримуєте достовірну картину діяльності вашого підприємства і, в разі виникнення форс-мажорних обставин, зумієте швидко і ефективно на них відреагувати.

Компанія «Terrasoft» пропонує вам рішення за технологіями SaaS та Open Source. Тобто ви зможете замовити як систему з жорсткою конфігурацією, яка буде розроблена під ваші завдання і може бути змінена тільки розробниками, так і систему з "відкритим кодом", гнучку та прозору.

Враховуючи відмінність потреб малого, середнього та великого бізнесу, а також специфіку різних видів діяльності, «Terrasoft» пропонує чотири конфігурації, розроблені на єдиній платформі. Завдяки пильності розробників до потреб своїх клієнтів, CRM-системою Terrasoft зможе скористатися як торгова компанія в сфері FMCG, так і виробничі підприємства, що працюють виключно в сегменті B2B. Банки, страхові компанії, великі юридичні корпорації, медичні центри та інші можуть скористатися продуктами компанії для досягнення своїх цілей.

Система з "відкритим кодом" BPMonline CRM має сучасну сервісно-орієнтовану архітектуру і може бути легко змінена при необхідності, оновлення можуть здійснюватися як безпосередньо, так і через інтернет. Співробітникам припаде до душі те, що не буде необхідності дублювати одні й ті ж дані - «розумна» програма зробить це за них. Впровадження не вимагає додаткових інвестицій і займає мінімальний час. Причому немає потреби залучати технічних фахівців зі сторони.

Terrasoft Terrasoft Sales - це унікальна CRM-система, призначена для відділів маркетингу, продажу та call-центрів. Завдяки цій системі весь цикл продажів від «холодного дзвінка» до доставки продукції клієнту буде відслідковуватися. Всі заминки і зриви відразу ж буде видно. Клієнти, постачальники, партнери, занесені в вашу базу даних, не залишаться без уваги ваших співробітників, оскільки планувальник завдань просто не дозволить їм забути ні про одну зустріч, ні про один телефонний дзвінок. Заходи по прямому маркетингу будуть знаходитися під повним вашим контролем, завдяки чому збільшиться лояльність клієнтів до вашої компанії.

Ще одним важливим рішенням від компанії «Terrasoft» є система CRM Mobile. Ця система уможливлює організацію роботи за допомогою віддалених робочих місць. Ваші менеджери з продажу, фрілансери, аудитори, або навіть офісні фахівці, яким немає потреби постійно перебувати під вашим контролем, зможуть працювати поза межами підприємства, і при цьому приносити відчутний прибуток. Скоротяться витрати на утримання робочих місць, не потрібно буде виділяти додаткову техніку та умови. Їм же, в свою чергу, не доведеться витрачати гроші та час на проїзд. Таким чином, ви можете платити співробітникам не за "людино-години", проведені в офісі, а за реальний результат.

Бізнес-портал UA-REGION підкреслює значимість CRM-систем для сучасного бізнесу. Саме тому ми невпинно удосконалюємо бази даних, призначених для задоволення інформаційних потреб підприємств, що розвиваються. Маркетингова система будь-якої компанії буде працювати ефективно тільки за наявності достовірної інформації. Будь-яка помилка, яка закрадається у ваші бази даних, може обернутися серйозними проблемами в подальшому. Тому так важливо доручити створення маркетингових баз даних фахівців. Портал UA-REGION із задоволенням бере на себе процес створення і імпортування електронних баз даних у вашу CRM-систему.

 

З базами даних від UA-REGION ваша CRM-система працює!

 

 

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.