Каталог підприємств України

Інтеграція з CRM системою Terrasoft

Terrasoft Компанія UA-REGION є експертом в ніші формування баз даних українських підприємств і пропонує послугу їх інтеграції в будь-які CRM системи, включаючи дуже популярну Terasoft СRM. В умовах сучасного ринку довгостроковий успіх бізнесу здатні забезпечити безліч факторів, і вкрай важливим серед них є зручна і ефективна система взаємодії з клієнтами, і в якості такої системи оптимальним рішенням стане потужний інструмент від компанії Террасофт в поєднанні зі сформованою нашою компанією базою даних підприємств України.

Послуга інтеграції бази даних в CRM систему Terasoft стане корисною для тих, хто хоче скоротити цикл продажів, істотно збільшити обсяг перехресних продажів, досягти ідеалу в питаннях обслуговування клієнтів з точки зору оперативності реагування на запити які надходять з їх боку, позитивно вплинути на ефективність маркетингових компаній, звести до мінімуму час, який йде у працівників компанії на виконання рутинних операцій. Послуга інтеграції сформованої бази даних підприємств з CRM системою Terrasoft дозволить автоматизувати бізнес-процеси, що позитивно позначиться на стані вашого бізнесу.

Корисність CRM системи Terrasoft для вашого бізнесу залежить від того, наскільки повною та актуальною буде інтегрована в неї база даних підприємств України.

Наша команда вже багато років веде діяльність в сфері формування баз даних українських підприємств і виділяється на тлі конкурентів тим, що здатна запропонувати найактуальніші і повні БД. Для того щоб цього домогтися ми розробили унікальний алгоритм, який дозволяє формувати базу даних за допомогою спеціального програмного забезпечення з урахуванням всіх існуючих фірм, включаючи ті, які були зареєстровані в день формування бази. Чимало зусиль докладають і наші фахівці, які вручну обробляють сформовану програмою базу, доводячи її до доконаного виду — в процесі роботи з нею видаляються всі неіснуючі фірми, перевіряються всі дані на достовірність. В результаті наші замовники отримують базу даних інтегровану в CRM Terrasoft, яка включає в себе безліч даних про підприємства України, включаючи такі як назва компанії, поштова, фактична і юридична адреси, всі існуючі контактні дані, галузь в якій підприємство веде діяльність і безліч інших.


Приклад БД для Terrasoft CRM

Якщо вам необхідна база даних підприємств всієї України, то кількість підприємств становитиме понад 330 тисяч. Також ми можемо сформувати і інтегрувати в Terasoft СRM базу даних що охоплює конкретний регіон або галузь. База даних клієнтів сама по собі цінний актив, а CRM-система дозволяє використовувати її в роботі з максимальною ефективністю. Клієнтська база консолідована, наші замовники отримують повну інформацію про своїх клієнтів і їх діяльність, і ґрунтуючись на цих відомостях можуть побудувати ефективну стратегію взаємодії. Єдина база даних клієнтів, сформована компанією UA-REGION і інтегрована в CRM систему Terrasoft, і повна історія взаємин з ними в сукупності з потужними аналітичними інструментами CRM дозволяє утримувати і розвивати існуючих клієнтів, виявляючи найбільш цінних, а також залучати нових.

Ми надаємо наші послуги на професійному рівні за конкурентними цінами!

Формування актуальної і повної бази даних українських підприємств і її інтеграція в CRM систему Terrasoft — це непростий і часозатратний процес, але не дивлячись на це ми намагаємося пропонувати ці послуги за оптимальними цінами.

 

Вартість бази даних підприємств України для CRM-системи Terrasoft8000 грн.


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.