Каталог підприємств України

Пакет «VIP»: Максимальний бізнес рейтинг


Як швидко підняти рейтинг і збільшити відвідуваність свого сайту


Пакет послуг «Максимальний бізнес рейтинг» розрахований на реалізацію потреб бізнесу, що динамічно розвивається і вимагає максимально швидкого просування в мережі Інтернет. Масштабність реалізованих заходів дозволяє в короткі терміни вивести вашу компанію в ТОП-3 пошуку за ключовими словами, що характеризує вашу діяльність, у всіх наших бізнес-каталогах, а також зайняти лідируючі позиції в популярних пошукових системах.

Внутрішня і зовнішня реклама, аудит і SEO-оптимізація, якісне покращення наповнення контенту, просування сайтів в пошукових системах, персональний профіль, розміщений в численних базах даних і широко відображає як діяльність, так і корпоративний дух компанії — все це і багато іншого входить в комплексну пропозицію VIP-пакету «Максимальний бізнес рейтинг».

Індивідуальний підхід, використання сучасних SEO-технологій, гарантують просування вашого бізнесу і можливість використання численних привілеїв, недоступних вашим конкурентам. Якщо вашою метою є розкрутка сайту і тривале збереження лідируючих позицій — скористайтеся нашими можливостями, щоб отримати бажаний результат.

VIP-пропозиція «Максимальний бізнес рейтинг» — запорука лідерства вашої компанії в Інтернет-середовищі.

Розкрутка і просування вашого бізнесу з UA-REGION — швидкий результат за короткий термін.


Вартість — 9000 грн. на 1 рік.Детальний опис пакету:

Ми пропонуємо: Ви отримуєте:
1. Максимальний бізнес-рейтинг у всіх наших каталогах в Інтернеті та на компакт-дисках (5 зірочок):


Гарантоване попадання в ТОП-3 при пошуку за ключовими словами які характеризують вашу діяльність в наших бізнес-каталогах.
Підвищення видимості сайту в найпопулярніших пошукових системах Google, Yandex, META.
Це забезпечить максимальне збільшення відвідування сайту вашої компанії і приверне нових клієнтів, що потребують ваших послуг.
2. Розміщення найбільш повного профілю вашої компанії на всіх сайтах, що входять в Єдину систему ділової інформації «Всі підприємства України».

У вашому персональному профілі ми розмістимо наступні відомості:
 • Контактні дані (фактична та юридична адреса, сайт, електронна пошта, телефони, факс, ПІБ вказаних посадових осіб)
 • Схема проїзду на інтерактивній мапі вашого міста
 • Ваш логотип, фірмовий знак, графічний бренд
 • Відеопрезентації, що характеризують діяльність вашої компанії
 • Опис та зображення (фотографії) вашої продукції, товарів та послуг
 • Прайс-листи
 • Різні рекламні матеріали
 • Спеціально підібрані ключові слова (теги, tags), що характеризують діяльність вашої компанії
Максимально повний профіль буде доступний всім користувачам Інтернету на наступних мережевих ресурсах:
Інформація, відображена в персональному профілі компанії, формується таким чином, щоб з одного боку, не перевантажити потенційного замовника інформацією, а з іншого — надати йому комплекс відомостей, повною мірою характеризують продуктивність діяльності компанії і комплексу послуг, що надаються.
3. Забезпечення індексації профілю вашої компанії популярними пошуковими системами. Робота пошукових систем будується на підставі чітких алгоритмів і логічних законів. Пошукові роботи аналізують інформацію далеко не з точки зору "це цікаво" або "це саме те, що я шукаю". Тому забезпечення індексації профілю стає запорукою популярності вашої компанії в мережі.
Використання сучасних SEO-технологій дозволить знаходити вашу компанію в пошукових системах за будь-яким запитом, що містить ключові слова, які так чи інакше характеризують ваш бізнес.
4. Досягнення максимального рейтингу вашої компанії в найбільш популярних пошукових системах (Google, Yandex, МЕТА).

Використання найбільш ефективних методів просування сайтів в пошукових системах дозволяє за прогнозований час досягти лідируючих позицій. Ми проведемо якісну роботу по:
 • аудиту і корекційній роботі над контентом сайту
 • підбору та розміщення ключових слів, що характеризують ваш бізнес (до 50 тегів)
 • виконанню SEO-оптимізації та розкрутки вашої компанії на всіх ресурсах бізнес-порталу UA-REGION
 • придбання посилань на ваш профіль за ключовими словами, як на зовнішніх сайтах (до 100 посилань) так і з внутрішніх сторінках нашого сайту (до 200 посилань)
Досягнення максимального рейтингу в найпопулярніших пошукових системах гарантує високу відвідуваність сайту вашої компанії і багаторазово збільшує зацікавленість потенційних покупців та бізнес-партнерів. Ефективність просування забезпечується швидким та якісним аудитом, "заточенню" контенту вашого сайту за найбільш оптимальним для пошукових систем, ключовими словами.

Прогресуюче збільшення ссилочної маси принесе вашій компанії стабільно високі позиції в різноманітних базах даних, бізнес-каталогах. Оскільки всі заходи з просування безпосередньо орієнтовані на цільову аудиторію вашого бізнесу, зовнішні та внутрішні посилання дозволять не тільки залучити нових клієнтів, але і прискорити процес прийняття рішення про співпрацю з вашою компанією. Це, в свою чергу, слугуватиме додатковою перевагою перед конкурентами.
5. Просування вашого бізнесу на сайтах мережі «Бізнес-Гід™».

Розміщення докладних відомостей про діяльність вашої компанії на всіх сайтах мережі «Бізнес Гід» забезпечить додаткові переваги і широку популярність пропонованих вами послуг. Всім користувачем мережі будуть доступні наступні дані:
 • максимально повна номенклатура товарів (до 200 позицій)
 • більш ніж 20 прайс-листів
 • публікація новин вашої компанії (до 40)
 • публікація цікавих і якісних рекламних статей
Ресурси мережі «Бізнес-Гід™» дозволяють розмістити максимально повну інформацію про діяльність вашої компанії. Можливість постійного оновлення новин, розміщення seo-статей, дозволить постійно утримувати інтерес до вашої компанії у широкої аудиторії відвідувачів Інтернету. Розміщення повної номенклатури продукції та послуг дозволяє потенційним покупцям швидко визначитися із замовленням, а прайс-листи допоможуть отримати необхідне відповідно до фінансових можливостей кожного покупця. Таким чином, ваша компанія буде асоціюватися з якістю, широкими можливостями і комфортними умовами співпраці. Отже, позитивно вплине не тільки на першу покупку, але і на повторні звертання.
6. Участь у спеціальних акціях та отримання додаткових можливостей. Бізнес-портал UA-REGION — постійно розвивається. Наші фахівці багато уваги приділяють комплексного розвитку порталу. Отже, всі користувачі VIP-пакету «Максимальний бізнес рейтинг» отримують можливість першими скористатися новими послугами, взяти участь у спеціальних акціях та пропозиціях.
7. Як бонус ви отримуєте наш електронний каталог на компакт-диску «Підприємства України. Повна база даних». Зручний інтерфейс, швидкість обробки і ранжирування даних, унікальна система пошуку, можливість друку, зокрема на конвертах і т.д. — все це дозволить втричі скоротити час, що зазвичай витрачається на пошук клієнтів з використанням стандартних інструментів маркетолога. Крім того, з даним компакт-диском буде зручно працювати і в діловій поїздці (в літаку, поїзді), і у відрядженні (готелі, чужому офісі), і на відпочинку — взагалі будь-де, де може не бути інтернету або доступ до нього буде ускладнений.

 

Порівняти з іншими пакетами послуг

 

  Завантажити комерційну пропозицію у форматі MS Word (DOC, 157 Кб)

  Завантажити комерційну пропозицію у форматі Adobe Reader (PDF, 511 Кб)

 

 

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.