ПРИНКОМ, ПРИКАРПАТСКАЯ ИНВЕСТИЦИОННАЯ КОМПАНИЯ, ЧАО

Контакты

Юридический адрес
76019, г. Ивано-Франковск, ул. Василиянок, 22, оф. 300
Фактический адрес
76018, г. Ивано-Франковск, ул. Шевченко, 3
Телефоны
Бухгалтерия
Руководитель
Лютый Ярослав Васильевич
Бухгалтер
Лютый Ярослав Васильевич

Информация о компании

Прикарпатська інвестиційна компанія «Прінком» розпочала свою діяльність у 1994 році і протягом 10-ти років працювала як інвестиційна компанія та торговець цінними паперами.

З метою інвестиційної діяльності у цьому ж році був створений Закритий взаємний фонд «Прінком-Фонд» який дозволив залучати Приватизаційні майнові сертифікати та вкладати в провідні галузі економіки. Учасниками фонду стали понад 35 тисяч громадян України.

Прийнятий у 2001 році Закон «Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні фонди) та у 2003 році Закон «Про недержавне пенсійне забезпечення» відкрив для Інвестиційної компанії нові можливості: управління активами Інститутів спільного інвестування та управління активами Недержавних пенсійних фондів.

Згідно нового Законодавства у 2004 році відбулась реорганізація Прикарпатської інвестиційної компанії «Прінком» у Компанію з управління активами та Взаємного фонду в Пайовий інвестиційной фонд диверсифікованого виду інтервального типу. Згодом Компанія розширила сферу своєї діяльності і отримала Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку АБ № 113226 на управління активами інститутів спільного інвестування та управління активами недержавних пенсійних фондів. З 2005 року Компанія управляє активами Відкритого недержавного пенсійного фонду «Прикарпаття».

З 2004 року Прикарпатська інвестиційна компанія «Прінком» є членом Української асоціації інвестиційного бізнесу.

З 2007 року в управлінні компанії знаходиться ще один фонд - пайовий інвестиційний фонд ”Прінком-Збалансований”.

На сьогоднішній день Компанія має багаторічний досвід роботи на фондовому ринку, бездоганну ділову репутацію, високий професіоналізм, що забезпечує довіру клієнтів.

Ми пропонуємо нашим Клієнтам інвестиційні продукти в різних напрямках економіки нашої країни, беручи участь в пайових та корпоративних фондах під управлінням Компанії з управління активами «Прикарпатська інвестиційна компанія «Прінком».

Виды деятельности

Хотите продвигать свой бизнес?

О компании

Код ЕГРПОУ20542223
Количество сотрудников 4 чел.
Дата регистрации23.02.1994
Дата обновления01.02.2019

График работы

Понедельник:
09:00 — 18:00
Вторник:
09:00 — 18:00
Среда:
09:00 — 18:00
Четверг:
09:00 — 18:00
Пятница:
09:00 — 18:00
Суббота:
09:00 — 18:00
Хотите изменить информацию?
Войдите в личный кабинет
Вы обнаружили неточность?
Предложите исправление

Вопросы и ответы

По данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины юридическому лицу «ПРИНКОМ, ПРИКАРПАТСКАЯ ИНВЕСТИЦИОННАЯ КОМПАНИЯ, ЧАО» присвоен код 20542223.

Руководителем предприятия «ПРИНКОМ, ПРИКАРПАТСКАЯ ИНВЕСТИЦИОННАЯ КОМПАНИЯ, ЧАО» является Лютый Ярослав Васильевич, согласно данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины.

По данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины юридический адрес предприятия «ПРИНКОМ, ПРИКАРПАТСКАЯ ИНВЕСТИЦИОННАЯ КОМПАНИЯ, ЧАО» — г. Ивано-Франковск, ул. Василиянок, 22, оф. 300.

По информации полученной из открытых и достоверных источников интернета, у предприятия «ПРИНКОМ, ПРИКАРПАТСКАЯ ИНВЕСТИЦИОННАЯ КОМПАНИЯ, ЧАО» официальный сайт: http://www.princom.com.ua/

Статус юридического лица по данным Единого государственного реестра (ЕГРПОУ) — зарегистрировано.
Напишите свой комментарий — отзыв о работе компании «ПРИНКОМ, ПРИКАРПАТСКАЯ ИНВЕСТИЦИОННАЯ КОМПАНИЯ, ЧАО»
Поделитесь информацией в соцсетях