УЖГОРОДСЬКИЙ ТУРБОГАЗ, АТ

Адреса
88020, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Болгарська, 3
Телефони

Продукція, послуги

- Нафтогазове обладнання
- Редукторне обладнання
- Ливарне виробництво
- Благоустрій громадських місць
- Дитячі ігрові комплекси

Рекламна інформація

ПАТ «Ужгородський Турбогаз» — провідний виробник устаткування для нафтогазової галузі.

Наше підприємство спеціалізується на випуску енергетичного устаткування для електростанцій, працюючих на газоподібному паливі, а також широкого спектру устаткування для здобичі, транспортування і зберігання нафти і газу. Продукція ПАТ «Ужгородський Турбогаз» протягом десятиліть успішно зарекомендувала себе як на підприємствах нафтогазової галузі, так і в інших галузях народного господарства. Наше устаткування експлуатується на об’єктах газодобувних, газотранспортних, нафтовидобувних, металургійних підприємств України, Росії, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Туркменістану і ряду інших держав.

Виробнича база підприємства оснащена високоточним устаткуванням, виробництва Німеччини, Чехії, Швейцарії, що дозволяє успішно вести політику якості і виготовляти якісну, конкурентноздатну продукцію. На власних виробничих площах ПАТ «Ужгородський Турбогаз» проводить повний комплекс робіт, — від отримання заготівлі, механічної обробки матеріалу, термообробки, випробувань до введення продукції в експлуатацію, а також гарантійного і постгарантійного обслуговування в процесі експлуатації.

Для комплексного задоволення потреб Замовника на підприємстві працює високопрофесійна команда, готова вирішувати поставлені завдання в строк і з найменшими витратами. Крім того, кадрова політика спрямована на омолоджування персоналу, залучення висококваліфікованих кадрів, що дає можливість з упевненістю дивитися в завтрашній день.

У сучасних умовах, модернізація нафтогазового комплексу одне з пріоритетних завдань розвитку України. Команда нашого підприємства готова вирішувати комплекс завдань, пов’язаних з впровадженням устаткування власного виробництва на різні об’єкти народного господарства.

Співпраця з науково-дослідними інститутами і проектними організаціями дозволяє підприємству впроваджувати новітні розробки нафтогазової галузі, йти в ногу з часом, а також задавати темп іншим підприємствам.

Не словом, а справою ми щодня доводимо значущість і високий рівень нашого підприємства.

ПАТ «Ужгородський Турбогаз» з упевненістю дивиться в майбутнє і запрошує до співпраці на взаємовигідних умовах.

Маркетингова інформація

Країни експортуПольща, Чехія

Види діяльності

Ключові слова

клапан-відсікач, патрубок регулюючий, муфти ізолюючі, ротор нагнітача типу н-280, кран кульовий триходовий, крани кульові рівнопрохідні ду 50 ру 8.0 мпа, вприскувача метанолу, ізолюючі фланці, обмежувач потоку газу, трійники, відводи, переходи, лиття для благоустрою, люк чавунний, каналізаційний люк важкий, решітки декоративні, кулі подрібнюючі, бронь для дробарки Бармаки, решітка зливоприймальника, лавка паркова, лава садова, стовп під вуличні годинники, ліхтар вуличний декоративний, спортивно ігровий комплекс, гойдалка дитяча, карусель, пісочниці, апарат опалювальний працюючий на твердому паливі

Про компанію

Код ЄДРПОУ00153608
Дата реєстрації25.07.2005
Дата оновлення18.06.2018
Керівник
Рокало Борис Миколайович — директор
Бухгалтер
Циганкова Тетяна Юріївна
Рік заснування
2004
Кількість співробітників262 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 16:30
Вівторок:
08:00 — 16:30
Середа:
08:00 — 16:30
Четвер:
08:00 — 16:30
П'ятниця:
08:00 — 16:30
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УЖГОРОДСЬКИЙ ТУРБОГАЗ, АТ» присвоєно код 00153608.

Керівником підприємства «УЖГОРОДСЬКИЙ ТУРБОГАЗ, АТ» є Рокало Борис Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УЖГОРОДСЬКИЙ ТУРБОГАЗ, АТ» — Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Болгарська, 3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УЖГОРОДСЬКИЙ ТУРБОГАЗ, АТ» офіційний сайт: https://turbogaz.com/
Адреса
88020, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Болгарська, 3
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УЖГОРОДСЬКИЙ ТУРБОГАЗ, АТ»
Поділіться інформацією в соцмережах