Інформаційні послуги

Пропонуємо послуги від професіоналів своєї справи

  • Створення сайтів. Сучасний підхід до розробки і створення сайтів для бізнесу, орієнтованого на високу конверсію.
  • Просування сайтів. Комплексна робота, спрямована на збільшення трафіку, видимості в пошуковій системі Google і зростання бізнес-показників (дзвінків, продажів, заявок).
  • SEO аудит сайту. Це аналітика роботи вашого сайту для досягнення ТОП в пошукових системах. Сюди входять роботи по виявленню основних технічних помилок, проблем з юзабіліті і структурою сайту.
  • Інтернет-маркетинг. Ефективно використовуємо і застосовуємо на практиці інструменти цифрового маркетингу в мережі, щоб наші клієнти успішно продавали товари і послуги своїм покупцям і могли керувати взаємовідносинами з ними.

Вам потрібні клієнти з Інтернету?

Сьогоднішня реальність така, що левову частку в просуванні продукту відіграє Інтернет. Існують десятки різних варіантів залучення покупців: соціальні мережі, сайти, відео та аудіо реклама, але які з них дають найкращий результат? Якщо ви твердо маєте намір розширити свою присутність в Інтернеті – звертайтеся саме до нас і ми допоможемо просунути ваш бізнес в Інтернеті.

Чому вам варто зайнятися інтернет-маркетингом вже зараз!

Інтернет-маркетинг відповідає за залучення і утримання клієнтів за допомогою онлайн-технологій. Весь сучасний бізнес переходить в Інтернет! Товари і послуги сьогодні частіше шукають саме через Інтернет. Як наслідок – бізнесам доводиться там бути присутніми, щоб витримувати конкуренцію.

Великий досвід в цій сфері навчив нас не тільки грамотно справлятися із завданнями, щодо залучення клієнтів з Інтернету, а й оптимізувати робочий процес так, щоб надавати послуги за конкурентною вартістю. У підсумку, ціни на наші послуги не вище ніж у конкурентів, але при цьому ми справляємося з завданням в декілька разів краще!

Поділіться інформацією в соцмережах