Пакет інтернет-реклами «Україна. Ефективний»

Україна.
Ефективний

За тарифом ви отримуєте:

 • Рейтинг. Ваша компанія буде займати набагато вищі місця у пошуковій видачі наших сайтів у порівнянні з безкоштовно розміщеними компаніями.
 • Природні посилання. Ваш сайт набирає ваги завдяки нашим авторитетним сайтам, вік доменів яких близько 20 років.
 • Просування в Google. Комплекс розумних інструментів реклами, заточених під ваш бізнес, привчає Google індексувати профіль та розкручувати сайт компанії.
 • Рекламна «упаковка» вашої компанії. Профіль, який презентує вашу компанію навіть, якщо немає корпоративного сайту. Логотип, описи продукції та послуг, фото, контакти, локація на карті для збільшення як онлайн, так і офлайн-продажів, грамотно прописані «ключі» і т.д. — все працює на ваш бізнес. Більше впізнаваності та більше продажів.

Виділяємо вас у порівнянні з безкоштовно розміщеними компаніями та рятуємо від низького доходу навіть за найскромнішим тарифом.

Стартуйте з цього пакета, якщо маєте невеликий бюджет на інтернет-рекламу. Тут точно кожна гривня вкладень окупає себе.

У нас лише робочі методи, результат яких протестували вже сотні бізнесменів України.

Дізнайтесь більше про можливості пакету:
Ми пропонуємо:Ви отримуєте:

1. Рейтинг

Розміщення профілю вашої компанії на сайтах з рейтингом 20-39 пунктів, що дозволить займати більш високі позиції в пошуковій видачі в порівнянні з безкоштовно розміщеними компаніями.
При пошуку за ключовими словами, які характеризують вашу діяльність, компанія з'явиться на 1-2 сторінці з результатами пошуку.
Відповідно, інформацію про надані вами товари і послуги буде легко знайти всім зацікавленим в ній користувачам мережі Інтернет.

2. Розміщення профілю

Ваш персональний профіль буде містити:
 • назву і логотип вашої компанії
 • контактні дані (фактична адреса, поштовий індекс, сайт компанії, номери телефонів та ПІБ посадових осіб)
 • карту з точними координатами фактичної адреси
 • перелік і опис вашої продукції, товарів і послуг
 • фотографії продукції, товарів і послуг
 • спеціально підібрані ключові слова, які характеризують діяльність вашого підприємства (теги)
Профіль вашої компанії буде розміщений на наших бізнес-порталах, сумарна відвідуваність яких перевищує 50000 унікальних відвідувачів в день:
UA-REGION.COM.UA, POSHUK.COM.

Правильно підібрана інформація про вашу компанію, яка доступна користувачам наших бізнес-каталогів, не тільки принесе вам додаткову популярність, але і підштовхне потенційних клієнтів швидше приймати рішення про співпрацю. Достовірна контактна інформація дозволить зв'язатися з вами практично в режимі реального часу.

3. Допомога в зміцненні позиції сайту компанії в пошуковій системі Google

В рамках цього процесу ми пропонуємо комплекс початкових заходів для підвищення видимості вашого сайту за цільовими пошуковими запитами:
 • підбір та розміщення ключових слів
 • просування і розкручування вашої компанії на сторінках UA-REGION
Наші фахівці кваліфіковано виконають розкрутку профілю вашої компанії на наших сайтах, використовуючи весь свій багаторічний досвід і новітні інформаційні технології.

Це базовий тариф, щоб виділитись в інтернеті.
Арсеналом для більш потужного та швидкого потоку заявок ми озброюємо у розширених пакетах.

Питання та відповіді

Спеціалісти UA-REGION знають, як зробити рекламу в Інтернеті. Ми розмістимо профіль вашої компанії на сайтах з високими позиціями у пошуковій видачі, опублікуємо опис діяльності, логотип, фото, відео та інші дані.

Щоб підвищити ефективність інтернет-реклами, необхідно вести моніторинг результативності онлайн реклами. Це, перш за все, такі показники: покази, конверсія, трафік, взаємодія, передплата, окупність інвестицій, пост-тести.

Якщо Вам потрібен успішний старт у просуванні сайту, тоді рекомендуємо тариф інтернет-реклами «Україна. Оптимальний» на UA-REGION!

Контекстна реклама швидше дозволить отримати клієнтів і є гарним інструментом для швидкого старту, а в довгостроковій перспективі краще SEO-просування.
Поділіться інформацією в соцмережах