Інтернет маркетинг

Повний цикл взаємодії з аудиторією в Інтернеті

Интернет-маркетинг
  • Розробка рекламної стратегії. Ми знайдемо найефективніші і оптимальні канали просування. Складемо прогноз охоплення, бюджету і конверсій.
  • Вибір рекламних майданчиків. Підберемо оптимальні рекламні майданчики в Інтернеті відповідно до типу бізнесу. Проаналізуємо, які особливості у кожної площадки і як вони можуть допомогти вашому проекту.
  • Пошук джерел трафіку. Оцінимо ефективність і значимість конверсій. Виберемо джерела трафіку - портали і сервіси, з яких користувачі переходять по посиланню і потрапляють на ваш сайт (Google, соціальні мережі, поштові сервіси).
  • Запуск рекламних кампаній. Підготуємо і запустимо рекламні кампанії. Зберемо первісну статистику для оптимізації і зменшення ваших витрат, а також для постійного збільшення відсотку клієнтів.

Сучасний інтернет-маркетинг - це комплексне просування в інтернеті за допомогою контекстної реклами, пошукової оптимізації, медійної реклами, SEO, контент-маркетингу. Сьогодні всі інструменти маркетингу в мережі об'єднують, щоб привести рекламодавця до запланованих цілей: знайти і залучити користувачів, підвищити впізнаваність бренду, збільшити продажі.

Ми підходимо до маркетингу в інтернеті комплексно: не зупиняємося на одному інструменті, а використовуємо всі з урахуванням специфіки бренду. Ми робимо Ваш бізнес прибутковим, допомагаємо отримувати тільки цільовий трафік і конвертувати його в продажі.

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.