Обслуговування баз даних

Чому ми рекомендуємо оновлювати свої клієнтські бази даних

Компанія UA-REGION вже протягом багатьох років пропонує послугу формування бази даних українських підприємств, які ведуть діяльність в будь-якій сфері і в будь-якому регіоні України. Деякі замовники звертаються до нас з проханням формування бази даних один раз, але через деякий час розуміють, що база даних втрачає свою актуальність. Коли ми формуємо базу даних ми ретельно аналізуємо ринок спеціальним програмним забезпеченням і зусиллями наших спеціалістів, тому в результаті вона є актуальною і повною.

Але якщо ви купуєте базу даних з якої плануєте працювати протягом тривалого відрізка часу, то слід врахувати те що з часом вона перестане бути актуальною, так як деякі фірми зі часом припинять своє існування, а на їх місце прийдуть нові, які були відсутні на момент формування бази. Звичайно, ви можете скористатися послугою формування бази даних підприємств України повторно, але ми пропонуємо вчинити інакше і скористатися послугою обслуговування бази даних, яку пропонує наша компанія.

Чому ми рекомендуємо вам скористатися саме цією послугою? Тому що, з точки зору економічних міркувань і практичності це є більш доцільним рішенням ніж повторне формування бази в певні відрізки часу. Наші спеціалісти будуть працювати з вашою базою даних українських підприємств кожен день, і відслідковувати її актуальність — вони будуть оперативно знаходити фірми, які припинили своє існування і чистити БД від них, а також додавати нові підприємства, які будуть з'являтися на українському ринку з моменту формування бази. Це дозволяє нашим клієнтам розпоряджатися виключно актуальною інформацією, що позитивно позначиться на веденні бізнесу.

Працівники вашої компанії не будуть даремно витрачати час на спроби зв'язатися з підприємствами, які вже припинили своє існування, чекати відповіді на пропозиції, надіслані на електронну адресу. Також завдяки послузі обслуговування бази даних компанією UA-REGION ви завжди можете бути впевнені в тому, що ні за яких умов не втратите жодного потенційного клієнта, так як база наповнюватиметься новими підприємствами, яким ви зможете пропонувати свої послуги.

Наша компанія практикує індивідуальний порядок визначення вартості обслуговування баз даних, в залежності від складності, тривалості та інших особливостей.

Поділіться інформацією в соцмережах