Бази даних компаній

Електронні каталоги та бази даних підприємств України

  • Онлайн замовлення БД — це можливість сформувати базу даних підприємств України у форматі Microsoft Excel в зручному для роботи вигляді. Ви самостійно обираєте необхідні регіони або галузі згідно класифікатора КВЕД.
  • База даних в EXCEL. Ми підготуємо дані про підприємства і компанії України у класичному Excel файлі, в якому в окремих колонках міститься інформація.
  • Бази даних для CRM-систем. Правильно налаштована CRM-система з інтегрованою базою даних українських підприємств — це унікальний інструмент для підвищення ефективності роботи компанії.
  • Довідники «Бізнес Гід». Програма має простий і зручний програмний інтерфейс для пошуку інформації про підприємства України з використанням територіального і галузевого класифікатора.
  • Обслуговування баз даних. Якщо ви скористаєтеся цією послугою, то можете бути впевнені, що ваша база даних буде оновлюватись постійно.

У чому плюси БД від UA-REGION?

Зважаючи на постійне зростання онлайн-бізнесу, за електронними базами даних — майбутнє, і саме через них основна маса підприємців і клієнтів будуть знаходити один одного в найближчі роки і десятиліття. А посередником в ділових відносинах буде виступати сайт UA-REGION — один з найбільш функціональних в Україні!

Хто володіє інформацією, той володіє світом — і це насправді так, коли мова йде про великий, корпоративний бізнес. Використовуючи інтернет-портал UA-REGION, ви будете мати доступ до баз даних будь-якої тематики, що вас цікавить: будівництво, медицина, нерухомість, виробництво, сільське господарство, освіта і т.д. Всі дані беруться виключно з відкритих джерел і не порушують авторських прав.

Чому варто звертатися саме до нас?

Великий досвід навчив нас не тільки грамотно справлятися із своїми завданнями, виключаючи помилки при формуванні баз даних і їх інтеграції в CRM, але й оптимізувати робочий процес так, щоб надавати послуги за конкурентною вартістю. У підсумку, ціни на всі послуги не вище цін конкурентів, але при цьому ми справляємося з своїми завданнями краще них!

Ми цього досягли за допомогою автоматизації процесу пошуку підприємств з використанням спеціального програмного забезпечення в поєднанні з розробленими нашими програмістами алгоритмами. Дані алгоритми є унікальними і є одним із секретів нашого успіху. Багато в чому якість сформованої бази даних залежить від старань наших фахівців, які завдяки своєму досвіду і професіоналізму здатні довести до пуття отримані програмою дані.

Поділіться інформацією в соцмережах