Каталог підприємств України

Бази даних

Наша компанія — лідер в сфері формування баз даних українських підприємств і їх інтеграції з будь-якими CRM-системами. Послуги нашої компанії користуються великою популярністю серед самих різних компаній України бо на сьогоднішній день успішно розвивати бізнес можна тільки за умови ефективної роботи з теперішніми і потенційними клієнтами, і забезпечити таку ефективність може тільки актуальна і повна база даних.

Послуги які ми надаємо:

База даних яка зберігається в EXCEL документі являє собою класичний EXCEL файл, в якому присутні всі підприємства і інформація про них. Ми збираємо дуже велику кількість інформації, яка стане в нагоді вам при роботі з потенційними клієнтами або партнерами — в окремих колонках міститься інформація про повну назву підприємства, сфери його діяльності, ім'я та прізвище його керівника, контактні дані, такі як номери мобільного та стаціонарного телефонів, адреса електронної пошти, факс, адреса розташування підприємства або його головного офісу. Цієї інформації досить для повноцінної взаємодії з підприємствами — наприклад, ви можете інтегрувати файл з базою даних в спеціальну онлайн-систему або програму для здійснення масової розсилки sms або e-mail повідомлень, і це не забере багато часу тому що такі сервіси вміють швидко імпортувати дані з бази в EXCEL файлі, виключаючи необхідність витрати часу і сил на ручне перенесення. Також варто наголосити на тому що файл ви зможете редагувати — наприклад, відзначати підприємства, з якими вже встигли зв'язатися.


Приклад БД в EXCEL документі

Незважаючи на те що база даних українських підприємств, представлена в форматі EXCEL файлу, є дуже зручною, дуже багато замовників звертаються до нас за послугою її інтеграції в CRM систему. Ми здійснюємо інтеграцію бази даних в будь-яку CRM, включаючи такі як Terrasoft, SugarCRM, OneBox CRM, 1C, АпекСофт і Бітрікс24. Дана послуга буде потрібна тим клієнтам, які хочуть не просто обзавестися базою для пошуку нових клієнтів, але і в цілому підвищити ефективність бізнесу за допомогою автоматизації процесів управління. Використання CRM системи відкриває безліч можливостей. Ви зможете групувати підприємства з бази даних по будь-яким параметрам, оперативно знаходити потрібне підприємство і переглядати всю інформацію про те, як велася комунікація з його представниками на всіх етапах. На основі зібраних даних проводиться аналіз результатів роботи, як системи, так і співробітників. Розробляються заходи щодо коригування існуючих бізнес-процесів, план подальшого впровадження CRM. Більшість CRM є ідеальним інструментом для маркетингу — наприклад, ви зможете влаштовувати автоматичну розсилку повідомлень на електронні адреси підприємств з бази даних в автоматичному режимі. В руках досвідченого керівника правильно налаштована CRM із запровадженою в неї актуальною базою даних українських підприємств — це унікальний інструмент для підвищення ефективності роботи компанії.


Чому ми є лідерами на ринку формування баз даних українських підприємств?

Відповідь на це питання дуже проста — володіючи багатим досвідом, ми готові сформувати нашим клієнтам базу даних яка включатиме всі підприємства України і зможе в повній мірі відповідати всім вимогам замовника. Як ми цього досягли? Звичайно, в першу чергу за допомогою часткової автоматизації процесу пошуку підприємств з використанням спеціального програмного забезпечення в поєднанні з розробленими нашими програмістами алгоритмами. Дані алгоритми є унікальними і є одним із секретів нашого успіху, тому що дозволяють нам безперервно аналізувати ринок і відстежувати появу всіх нових компаній моментально — як тільки в Україні реєструється нове підприємство, інформація про нього відразу ж потрапляє в нашу базу даних. Але, звичайно ж не тільки це дозволило нам досягти найвищих результатів. Багато в чому якість сформованої бази даних залежить від старань наших фахівців, які завдяки своєму вражаючому досвіду і професіоналізму здатні довести до розуму отримані програмою дані. Команда наших фахівців докладає масу зусиль для того, щоб база даних не включала в себе компанії, які припинили своє існування, а також домагається того щоб вся інформація, яка представлена в базі даних була виключно достовірною. Ну і звичайно ж не можна не відзначити те, що на відміну від наших конкурентів ми справляємося зі своїми послугами гранично оперативно — великий досвід дозволяє нам витрачати мінімальний час на формування бази даних, не жертвуючи при цьому її якістю.

Ще однією перевагою компанії є те, що ми готові піти на зустріч клієнту і сформувати саме таку базу даних, яка буде найбільш доцільною для поставлених перед ним завдань. Звичайно, ми можемо сформувати базу даних яка охоплює всі регіони країни і всі підприємства, але якщо вам потрібна база, яка включає в себе підприємства з певної сфери діяльності, або підприємства, які ведуть діяльність у певному регіоні то ми зможемо це влаштувати!

Якщо ви плануєте працювати з базою даних протягом тривалого періоду часу, як це зазвичай і трапляється, то зверніть увагу на послугу обслуговування баз даних. База даних яку ми сформуємо для вас буде містити найактуальнішу інформацію, але звісно згодом вона буде застарівати, так як на ринку поступово будуть з'являтися нові підприємства, а деякі навпаки закриватися. Якщо ви скористаєтеся цією послугою, то зможете бути впевнені, що база даних буде актуальною весь час — наші працівники будуть очищати її від «мертвих» фірм, а також додавати нові підприємства, які є вашими потенційними клієнтами.


Компанія UA-REGION професійно справляється з послугами формування бази даних українських підприємств і її впровадження в будь-яку CRM, і при цьому веде конкурентну цінову політику.

Повірте, жоден наш конкурент не зможе впоратися з описаними вище завданнями краще за нас, тому що наші унікальні алгоритми і багатий досвід дозволяють формувати актуальні бази даних, в яких буде мінімум помилкових даних. Також ми порадуємо вас оперативністю виконання послуг, що також важливо, адже чим раніше ви почнете роботу по залученню нових клієнтів, тим швидше почнете отримувати прибуток. І, не дивлячись на те що ми кращі, ми справляємося з усіма завданнями за оптимальними цінами. Великий досвід навчив нас не тільки філігранно справлятися зі своїми обов'язками, виключаючи найменші помилки при формуванні баз даних і їх інтеграції в CRM, але і оптимізувати робочий процес так, щоб надавати послуги за конкурентною вартістю. У підсумку, ціни на всі послуги у нас не вище цін конкурентів, але при цьому ми справляємося зі своїми завданнями в кілька разів краще них!


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.