Бази даних в EXCEL

Ми готові сформувати клієнтську базу даних в форматі Microsoft Excel

Приклад бази даних в EXCEL
Відкрити приклад
бази даних в новому вікні

Сформована база даних являє собою звичайний EXCEL файл, в якому в окремих колонках міститься докладна інформація про компанії України. Excel-документи легко інтегруються в онлайн-додатки і можуть використовуватися для масової розсилки – без ручного введення.

У відповідних клітинках вказуються всі дані, які можуть вам знадобитися: назви компаній, адреса, ПІБ керівника, контактні телефони, види діяльності за КВЕД, адреси електронної пошти, код ЄДРПОУ та інша інформація.

Також варто наголосити на тому, що всі EXCEL файли можна редагувати, тому ви завжди зможете доповнювати їх власними даними, наприклад, результатами холодного обдзвону, датою його здійснення або датою наступного дзвінка. Безсумнівним достоїнством баз даних в EXCEL є те, що більшість програмного забезпечення підтримують функцію імпорту з файлів даного формату.

Збір всієї інформації здійснюється спеціальним програмним забезпеченням, прогресивні алгоритми якого забезпечують оперативне отримання найактуальніших даних, але, природно, після збору вся отримана інформація проходить процес ретельного сортування і докладної обробки. Такий підхід дозволяє нам надавати клієнтам вже оброблені дані і без дублікатів.

Ми є лідером в своїй сфері діяльності, тому що пропонуємо найповніші і актуальні бази даних для будь-якої галузі і регіону України.


Увага! Інформаційні бізнес довідники серії Бізнес Гід™, а також регіональні і галузеві бази даних надаються відповідно до загальноприйнятого у світовій практиці принципу «AS IS» («ЯК Є»). За проблеми, що виникають в процесі експлуатації бізнес довідників і баз даних розробник і розповсюджувач відповідальності не несуть. Розробник і розповсюджувач не несе відповідальності за можливі збитки в результаті використання даного програмного забезпечення та баз даних. Розробник і розповсюджувач не несе відповідальності за непрямі збитки або за збитки підприємству, втрачений очікуваний прибуток, що виникли у зв'язку з ліквідацією або зміною реквізитів організацій, внесених до баз даних або довідників.

Поділіться інформацією в соцмережах