Каталог підприємств України

Бази даних в EXCEL

Формування баз даних підприємств України в форматі Microsoft Excel, відповідно до Ваших потреб:


Приклад БД в форматі EXCEL

Кращий спосіб збільшити продажі – формування і розширення Вашої клієнтської бази, і з рішенням саме цього завдання Вам готова допомогти наша компанія. UA-REGION пропонує послугу формування найактуальніших баз даних всіх підприємств України в EXCEL, тому якщо ви хочете відкривати або розвивати свій бізнес, виводити його на нові регіони, бажаєте обзавестися новими клієнтами, націлені на зростання продажів, шукаєте партнерів по бізнесу або нових постачальників то наші послуги стануть для вас найвірнішим рішенням поставленого завдання.

Ми є лідером в своїй сфері діяльності бо пропонуємо найповніші і актуальні бази даних для будь-якої галузі і регіону України. Наша компанія збирає інформацію, якою заповнюються бази, з сайтів компаній і інших відкритих джерел в мережі інтернет. Збір всієї інформації здійснюється спеціальним програмним забезпеченням, прогресивні алгоритми якого забезпечують оперативне отримання найактуальніших даних, але, звичайно, після збору вся отримана інформація проходить процес ретельного сортування і докладної обробки. Такий підхід дозволяє нам надавати клієнтам дані в однорідному вигляді, без дублікатів.

Бази даних які Ви можете у нас купити не тільки максимально актуальні, але і дуже зручні у використанні.

Бази, які наша компанія готова сформувати для замовника будуть зберігатися в файлах типу EXCEL і включати в себе багато різної інформації – юридична адреса, фактична адреса, основний телефон, додаткові контактні телефони, електронна пошта, сайт підприємства. Кожне поле сформованої бази розташоване в окремому стовпці, завдяки чому при необхідності ви зможете здійснити сортування по будь-яким значенням цих полів. Також варто наголосити на тому, що всі Excel файли можна редагувати, тому ви завжди зможете доповнювати їх власними даними, наприклад, результатами холодного обдзвону, датою його здійснення або датою наступного дзвінка. Безсумнівним достоїнством баз даних в EXCEL є те, що все програмне забезпечення, а також онлайн-сервіси, призначені для масової розсилки e-mail і sms повідомлень, підтримують функцію імпорту мобільних номерів і адрес електронної пошти з файлів даного формату.


Ми формуємо бази даних в EXCEL по самим оптимальним цінам!

Наша цінова політика дозволяє кожному клієнту скористатися індивідуальним підходом до питання формування актуальної бази даних за його вимогами, і отримати, таким чином, на виході оптимальне співвідношення вартості і якості нашого продукту. Процес формування бази під конкретного клієнта майже не вимагає людського втручання так як автоматизований на 90%, а це означає не тільки оперативність наданої послуги, але і відсутність необхідності витрачати багато коштів на людську працю обмежуючись лише послугами кількох професіоналів. Ще однією причиною доступних цін є те, що нам не доводиться утримувати офіс, так як вся команда працює віддалено. В результаті даних факторів UA-REGION формує найактуальніші і повні бази даних EXCEL в найкоротші терміни за конкурентними цінами, що в свою чергу робить її кращим партнером для клієнтів з України.


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.