Пакет інтернет-реклами «Україна. Оптимальний»

Україна.
Оптимальний

Як зробити рекламу в інтернеті правильно

 • Рейтинг. За даним тарифом ваша компанія буде займати дуже високі позиції в бізнес-каталозі і при пошуку на наших сайтах.
 • Посилання на ваш ресурс. У вашому профілі розмістимо посилання і вага цих посилань з наших трастових ресурсів буде передаватися на ваш сайт, тим самим підвищуючи його «авторитетність».
 • Просування в Гугл. Ми створимо для вашої компанії хмару тегів, підберемо ключові слова і зробимо перелінкування на вашу сторінку.
 • Унікальні рекламні тексти. Ми напишемо для вас унікальні рекламні тексти, розмістимо в профілі логотип, фотографії, відео, опис продукції та послуг.

За допомогою пакету послуг «Україна. Оптимальний» ви зможете правильно рекламувати свої товари чи послуги в інтернеті — обов'язково виділитеся на фоні ваших конкурентів і залучите нових клієнтів. Покупка даного пакета послуг допомагає скористатися перевагами нашого каталогу, першим серед яких є доступ до десяток тисяч унікальних відвідувачів в день, які побачать інформацію про ваш бізнес.

Запропонований пакет — це вкладення оптимального бюджету в ефективні канали маркетингу і реклами в інтернеті.

Детальний опис пакету:
Ми пропонуємо:Ви отримуєте:

1. Високий бізнес-рейтинг

Розміщення профілю вашої компанії на сайтах з рейтингом 40-49 пунктів, що дозволить займати дуже високі позиції в пошуковій видачі.
Вигіднішу позицію по відношенню до конкурентів за рахунок попадання в ТОП при пошуку по ключовим словам, які характеризують вашу комерційну діяльність. Статистика свідчить, що 80% відвідувачів мережі Інтернет переглядають тільки першу сторінку з результатами пошуку, відповідно, гарантоване перебування на вершині рейтингу забезпечить вам якісний стрибок в припливі потенційних клієнтів.

2. Персональний профіль вашого підприємства

У вашому персональному профілі ми розмістимо наступну інформацію:
 • Контактні дані (фактична та юридична адреса, сайт, електронна пошта, телефони, факс, ПІБ вказаних посадових осіб)
 • Схема проїзду на інтерактивній карті
 • Ваш логотип, фірмовий знак, графічний бренд
 • Відеопрезентації, що характеризують діяльність вашої компанії
 • Опис і зображення (фотографії) вашої продукції, товарів і послуг
 • Спеціально підібрані ключові слова (теги, tags), що характеризують діяльність вашої компанії
Повний профіль буде доступний на бізнес-порталах:
UA-REGION.COM.UA, POSHUK.COM.

Правильно складений персональний профіль вашого підприємства має такі переваги перед окремими сайтамі- «візитками» та корпоративними блогами:
 • Величезна сумарна відвідуваність цільової аудиторії
 • Зручний інтерфейс користувача (юзабіліті), єдиний стиль і строгий дизайн
 • Постійне оновлення, актуальність інформації контролюється нашими фахівцями

3. Сприяння просуванню вашого корпоративного сайту в пошуковій системі Google

Для досягнення цієї мети ми використовуємо такі методи і інструменти:
 • Нарощування «посилальної маси» шляхом розміщення внутрішніх посилань в нашій системі сайтів
 • Вибір і розміщення ключових слів
Наші фахівці проведуть моніторинг вашого корпоративного сайту, проаналізують стан його контенту (наповнення), складуть список ключових слів, які найбільш точно відображають діяльність вашої компанії і ефективно впливають на цільову аудиторію споживачів ваших товарів і послуг. Дані ключові слова будуть розміщені в профілі вашої компанії.

Питання та відповіді щодо пакету «Україна. Оптимальний»

Спеціалісти UA-REGION допоможуть наповнити профіль вашої компанії та зроблять рекламу в інтернеті для ваших товарів та послуг. В подальшому, заповнювати товарами та послугами свою сторінку Ви зможете самостійно.

Рекламувати комерційну нерухомість можна за допомогою різних видів реклами. Одним із найефективніших видів реклами в Інтернеті є пакет «Україна. Оптимальний» на UA-REGION, що дозволяє будівельним компаніям займати високі позиції в розділі «Організація будівництва будівель».

Якщо у вас не дуже багато грошей для розкрутки, то треба знати оптимальний спосіб інтернет-реклами для просування своїх товарів та послуг в інтернеті. Це пакет інтернет-реклами «Україна. Оптимальний»!

Каталог підприємств України UA-REGION оптимізує та просуває сайти готелів у своєму пошуку. За тарифом інтернет-реклами «Україна. Оптимальний» спеціалісти компанії гарно оформлять профіль готелю, опублікують фотографії, відео, перелік товарів та послуг.
Поділіться інформацією в соцмережах