Пакет інтернет-реклами «Україна. VIP»

Україна.
VIP

За тарифом ви отримуєте:

 • Рейтинг. Лише перші місця ТОП-видачі. Цифри кажуть, що саме на них переходить кожен 8-й гарячий клієнт. А це «вершки» заможних покупців і престижних бізнес-партнерів.
 • Вічні посилання. Розміщення трастових посилань з наших авторитетних бізнес-порталів та внутрішня перелінковка максимально розкручують ваш сайт. Активне зростання рейтингу домену вашого ресурсу.
 • Просування в Інтернеті. Google та інші ресурси надовго полюблять ваш сайт. Команда експертів робить колосальну роботу, щоб охопити більшу частину аудиторії, які шукають ваші послуги. Передова SEO-настройка, стаття з ваговим посиланням, рекламний пост у Facebook та ще багато прийомів ведуть до ваших бізнес-результатів.
 • Бізнес-сторінка VIP-рівня. Престижний профіль працює на зростання популярності вашої компанії, підвищує довіру та рухає людей вибрати саме вас. Врахуємо всі нюанси вашого бізнесу, оформимо профіль з хмарою тегів, продумаємо рекламні тексти, відео та фото. Інтернет-магазин, який продає, поки ви відпочиваєте.
 • Довідник «Бізнес Гід». Кожен власник пакету отримує у подарунок каталог «Підприємства України. Повна база даних: більш ніж 330 000 компаній».

Для просування вашого бізнесу в інтернеті, щоб майже повністю зайняти нішу ідеальний цей пакет. Вибір тих, хто цінує час та хоче масштабувати бізнес.

Розкрутка та просування вашого бізнесу за запропонованим тарифним планом — швидкий результат за короткий термін.

Дізнайтесь більше про можливості пакету:
Ми пропонуємо:Ви отримуєте:

1. Максимальний бізнес-рейтинг на всіх наших інтернет-порталах

Розміщення профілю вашої компанії на сайтах з рейтингом 60-100 пунктів, що дозволить завжди займати ТОП позиції в пошуковій видачі наших сайтів.
Гарантоване потрапляння в ТОП при пошуку за ключовими словами, які характеризують вашу діяльність в наших бізнес-каталогах. Підвищення видимості сайту в пошуковій системі Google.

Це забезпечить максимальне збільшення відвідування сайту вашої компанії і приверне нових клієнтів, які потребують надання ваших послуг.

2. Розміщення найбільш повного профілю вашої компанії

У вашому персональному профілі ми розмістимо наступну інформацію:
 • Контактні дані (фактична та юридична адреса, сайт, електронна пошта, телефони, факс, ПІБ вказаних посадових осіб)
 • Схема проїзду на інтерактивній карті
 • Логотип вашої компанії
 • Відеопрезентації, що характеризують діяльність вашої компанії
 • Опис і зображення (фотографії) вашої продукції, товарів і послуг
 • Різні матеріали рекламного характеру
 • Інтернет-магазин з товарами і послугами
 • Спеціально підібрані ключові слова (теги, tags), що характеризують діяльність вашої компанії
Максимально повний профіль буде доступний всім користувачам Інтернету на наступних мережевих ресурсах:
 • український інформаційний бізнес-портал
  UA-REGION.COM.UA;
 • торгова марка «ПОШУК™» POSHUK.COM;
 • інтернет-проект DLAB.COM.UA
Інформація, відображена в персональному профілі компанії, формується таким чином, щоб надати потенційному клієнту відомості, які в повній мірі характеризують продуктивність діяльності компанії і комплекс послуг, що надаються.

3. Сприяння досягнення максимального рейтингу вашої компанії в Google.

Використання ефективних методів просування сайтів в пошукових системах дозволяє за прогнозований час досягти хороших позицій. Ми проведемо якісну роботу по:
 • підбору і розміщенню ключових слів, що характеризують ваш бізнес (до 30 тегів)
 • виконання SEO-оптимізації та розкрутки вашої компанії на всіх ресурсах бізнес-порталу UA-REGION
 • розміщення внутрішніх посилань на профіль вашої компанії (до 100 посилань)
Досягнення максимального рейтингу в найпопулярніших пошукових системах гарантує високу відвідуваність сайту вашої компанії і багаторазово збільшує зацікавленість потенційних покупців і бізнес-партнерів.

Оскільки всі заходи з просування, безпосередньо, орієнтовані на цільову аудиторію вашого бізнесу, внутрішні посилання дозволять не тільки залучити нових клієнтів. Це, в свою чергу, слугуватиме додатковою перевагою перед конкурентами.

4. Як бонус ви отримуєте наш електронний каталог «Підприємства України. Повна база даних»

Зручний інтерфейс і система пошуку, можливість друку, в тому числі на конвертах і наклейках.
Це дозволить скоротити час, який, зазвичай, витрачається на пошук клієнтів з використанням стандартних інструментів маркетолога. З програмою зручно працювати і в діловій поїздці (в літаку, поїзді), і у відрядженні (готелі, чужому офісі), і на відпочинку - взагалі в будь-якому місці, де може не виявитися інтернету або доступ до нього буде поганий.

Переконайтеся в цінності VIP-пакета, який на повну міць монетизує ваші послуги..

Питання та відповіді

UA-REGION гарантує розкрутку та просування, завдяки максимальному рейтингу у пошуковій видачі, розміщенню вічних трастових посилань, створенню VIP-профілю. Це дорогий, але досить ефективний спосіб просування, особливо для молодих сайтів.

Розкрутка сайту від UA-REGION це одне з найнадійніших джерел залучення клієнтів, що передбачає публікацію гарно оформленого VIP-профілю компанії з контактними даними, фотографіями, відео, інтернет-магазином товарів та послуг, рекламними текстами.

Щоб заробити на розкрутці сайтів, потрібно стати супер професіоналом в галузі SEO. Також можна зайняти топові позиції серед фрілансерів, блогерів та учасників SEO-спільноти. Втім, все залежить лише від Вас.

Додаємо сайт в авторитетні каталоги, наприклад: ЮА-РЕГІОН, ПОШУК, DLAB, безкоштовні майданчики для розміщення, соціальні мережі. Пишемо статті і публікуємо їх на топових порталах України з активним посиланням на ваш сайт.
Поділіться інформацією в соцмережах