Бази даних для CRM-систем

CRM-система в рамках будь-якого бізнесу — це дуже важливий інструмент для роботи з базою даних підприємств, який в першу чергу є єдиною базою діючих, потенційних і колишніх клієнтів, в якій відображається історія відносин з ними в процесі короткострокового або тривалого співробітництва. Компанія UA-REGION є лідером в сфері формування баз даних підприємств України, і однією з наших послуг є інтеграція сформованої нами бази даних в будь-яку з існуючих і актуальних CRM систем. Звичайно, ми готові сформувати і надати базу даних підприємств України в файлі EXCEL, але більшість наших замовників звертаються до нас з проханням інтеграції бази даних в CRM систему, тому що це єдиний ефективний спосіб акумуляції поведінкової і фінансової інформації про клієнтів, що в свою чергу дозволяє ефективно оцінювати ризики роботи з ними.

Кожна з даних CRM систем має свої унікальні особливості, але їх узагальнює те що сформована нами база даних буде включати в себе всі підприємства України і різну інформацію про них, таку як контактні номери телефонів, факс, електронну скриньку, адресу. В результаті інтеграції бази даних в CRM систему ви отримаєте реєстр всіх контрагентів, що дозволяє зберігати відомості про партнерів компанії централізовано і в єдиному інформаційному середовищі.

Інтеграція бази даних в CRM є головною умовою можливості ефективної роботи з нею, але також важливу роль відіграє те, яка база була використана. Компанія UA-REGION пропонує послугу формування найактуальніших баз даних підприємств України.

Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес розвивався найбільш ефективно, і не бажаєте втратити жодного клієнта, то база даних яка буде лежати в основі вашої CRM системи повинна бути гранично повною. Ми готові сформувати базу з найактуальнішими даними підприємств України, тому що в нашому розпорядженні є розроблений нашими працівниками алгоритм, який дозволяє постійно аналізувати ринок і виявляти всі, навіть самі нові компанії. Ми можемо сформувати базу даних з урахуванням побажань замовника — наприклад, вона може охоплювати певні сфери діяльності, регіони або ж навпаки бути дуже великою і включати в себе дані всіх підприємств України. Сформована нами база даних буде містити максимально актуальну інформацію, тому що наші працівники вручну перевіряють всі отримані програмою дані на актуальність, очищають її від фірм, які припинили своє існування, а також при необхідності коригують невірну інформацію.


Ми пропонуємо послуги формування бази даних підприємств України і її інтеграції в любу CRM систему за конкурентною вартістю і справляємося з цими завданнями дуже оперативно.

Компанія UA-Region справляється зі своїми послугами професійно, що передбачає оперативне виконання формування бази даних і її інтеграцію з будь-якою CRM, але незважаючи на кращий сервіс ми надаємо послуги за актуальною вартістю. Наш штат не дуже великий завдяки тому, що більшу частину роботи по формуванню бази даних беруть на себе розроблені нами алгоритми, а до ладу базу доводять декілька наших професіоналів, котрі мають великий досвід. Оперативність послуг, що надаються досягається без шкоди якості виконаної роботи — прогресивне програмне забезпечення і великий досвід роботи наших працівників дозволяють впоратися з інтеграцією бази даних для будь-якої CRM за гранично короткий відрізок часу. Сегментуйте клієнтську базу для організації зручної та ефективної роботи скориставшись нашими послугами — це гарантовано позитивно позначиться на розвитку вашого бізнесу.


Увага! Інформаційні бізнес довідники серії Бізнес Гід™, а також регіональні і галузеві бази даних надаються відповідно до загальноприйнятого у світовій практиці принципу «AS IS» («ЯК Є»). За проблеми, що виникають в процесі експлуатації бізнес довідників і баз даних розробник і розповсюджувач відповідальності не несуть. Розробник і розповсюджувач не несе відповідальності за можливі збитки в результаті використання даного програмного забезпечення та баз даних. Розробник і розповсюджувач не несе відповідальності за непрямі збитки або за збитки підприємству, втрачений очікуваний прибуток, що виникли у зв'язку з ліквідацією або зміною реквізитів організацій, внесених до баз даних або довідників.

Поділіться інформацією в соцмережах