ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
03135, м. Київ, вул. Золотоустівська, 51, к. 22
Телефони
Керівник
Курган Микола Петрович
Код ЄДРПОУ00029021
Дата реєстрації14.11.2007
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"» присвоєно код 00029021.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"» є Курган Микола Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"» — м. Київ, вул. Золотоустівська, 51, к. 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"»
Поділіться інформацією в соцмережах