ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
03135, м. Київ, вул. Золотоустівська, 51, к. 22
Керівник
Курган Микола Петрович
Код ЄДРПОУ00029021
Дата реєстрації31.03.1992
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"» присвоєно код 00029021.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"» є Курган Микола Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"» — м. Київ, вул. Золотоустівська, 51, к. 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах