SОS-ЧОРНОБИЛЬ, МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
04107, м. Київ, вул. Будьонного, 1
Телефони
Керівник
Ісаєв Микола Всісович
Код ЄДРПОУ00031710
Дата реєстрації12.05.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «SОS-ЧОРНОБИЛЬ, МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «SОS-ЧОРНОБИЛЬ, МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ» присвоєно код 00031710.

Керівником підприємства «SОS-ЧОРНОБИЛЬ, МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ» є Ісаєв Микола Всісович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «SОS-ЧОРНОБИЛЬ, МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ» — м. Київ, вул. Будьонного, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «SОS-ЧОРНОБИЛЬ, МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах