ОЩАДБАНК, КБ

Юридична назваДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ, АТ
Адреса
01001, м. Київ, вул. Госпітальна, 12г
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — ОЩАДБАНК, КБ Послуги, які ми пропонуємо:
- розрахунково-касове обслуговування;
- депозити;
- документарні операції;
- інкасація;
- кредитні послуги;
- зарплатний проект;
- еквайринг;
- корпоративний клієнт-банк;
- та інше.

Інформація про компанію

Місія банку - відтворення ідеї тривалого заощадження коштів населення на принципах справедливої доходності та надзвичайної надійності.

”Ощадбанк” має на меті відновити довіру населення, як запоруку стабільності національної банківської системи, економічного зростання країни та підвищення добробуту громадян.
Стратегічна мета Банку - залишаючись банком загальнонаціонального рівня, відтворити позиції стабільної, прозорої, конкурентноздатної, фінансової установи, яка співпрацює як з системними державними підприємствам, так і на традиційному для банку сегменті бізнесу - роздрібному.

”Ощадбанк” має найбільшу мережу установ - понад 6000, тут працює майже чверть банківського персоналу України. ”Ощадбанк” - єдиний банк, який у відповідності до Закону України ”Про банки і банківську діяльність” має державну гарантію по вкладах населення.

Оформивши зарплатну картку у нас, ви отримаєте: миттєве зарахування коштів, оплата товарів та послуг без комісії, отримання коштів у розгалуженій мережі відділень та банкоматів, кредитна лінія з пільговим періодом кредитування.

Види діяльності

Ключові слова

ощадбанк банкомати, курс валют, гаряча лінія, особистий кабінет пільговика, ощадбанк субсидія, монетизація, депозит, іпотека ощадбанк, новини ощадбанку для переселенців

Про компанію

Код ЄДРПОУ00032129
Керівник
Наумов Сергій Володимирович
Рік заснування
1991
Кількість співробітників38000 чел.
Дата реєстрації31.12.1991
Дата оновлення12.10.2021

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ, АТ» присвоєно код 00032129.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ, АТ» є Наумов Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ, АТ» — м. Київ, вул. Госпітальна, 12г.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ, АТ» офіційний сайт: https://www.oschadbank.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ, АТ
Адреса
01001, м. Київ, вул. Госпітальна, 12г
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОЩАДБАНК, КБ»
Поділіться інформацією в соцмережах