ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛЬТУРНО-НАУКОВИЙ ФОНД Т. Г. ШЕВЧЕНКА

Контакти

Юридична адреса
01601, м. Київ, бул. Шевченка, 14, к. 41
Телефони
Керівник
Красицька Людмила Олександрівна
Код ЄДРПОУ00035889
Дата реєстрації11.11.1998
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛЬТУРНО-НАУКОВИЙ ФОНД Т. Г. ШЕВЧЕНКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛЬТУРНО-НАУКОВИЙ ФОНД Т. Г. ШЕВЧЕНКА» присвоєно код 00035889.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛЬТУРНО-НАУКОВИЙ ФОНД Т. Г. ШЕВЧЕНКА» є Красицька Людмила Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛЬТУРНО-НАУКОВИЙ ФОНД Т. Г. ШЕВЧЕНКА» — м. Київ, бул. Шевченка, 14, к. 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛЬТУРНО-НАУКОВИЙ ФОНД Т. Г. ШЕВЧЕНКА»
Поділіться інформацією в соцмережах