УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
01133, м. Київ, вул. Кутузова, 18/7, оф. 412
Телефони
Керівник
Половніков Ігор Іванович
Код ЄДРПОУ00047007
Дата реєстрації25.08.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ, ГО» присвоєно код 00047007.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ, ГО» є Половніков Ігор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ, ГО» — м. Київ, вул. Кутузова, 18/7, оф. 412.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах