ЕЛЕКТРОПІВДЕНМОНТАЖ № 5, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
91480, Луганська обл., Новоайдарський р-н, м. Щастя, вул. Гагаріна, 9а
Телефони
Керівник
Митраков Дмитро Миколайович
Бухгалтер
Михайлюк Олена Валентинівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ00121809
Дата реєстрації27.06.1997
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕЛЕКТРОПІВДЕНМОНТАЖ № 5, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛЕКТРОПІВДЕНМОНТАЖ № 5, ТОВ» присвоєно код 00121809.

Керівником підприємства «ЕЛЕКТРОПІВДЕНМОНТАЖ № 5, ТОВ» є Митраков Дмитро Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛЕКТРОПІВДЕНМОНТАЖ № 5, ТОВ» — Луганська обл., Новоайдарський р-н, м. Щастя, вул. Гагаріна, 9а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛЕКТРОПІВДЕНМОНТАЖ № 5, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах