УКРЕНЕРГОКОМПЛЕКТ, ДП З КОМПЛЕКТНОЇ ПОСТАВКИ УСТАТКУВАННЯ

Юридична адреса
04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8
Телефони

Продукція, послуги

Продукція: Арматура та ізолятори для повітряних ліній електропередач / Електродвигуни / Трансформатори силові і вимірювальні / Високовольтне електротехнічне обладнання, комплектуючі, ЗІП / Низьковольтне електротехнічне обладнання, комплектуючі, ЗІП / Електротехнічні вироби і матеріали / Контрольно-вимірювальні прилади, датчики, засоби технологічного контролю і автоматики / Кабельно-провідникова продукція Апаратура зв’язку / Теплотехнічне устаткування, обладнання водопідготовки, мазутного, газового і вугільного господарств Насосно-компресорне обладнання / Труби і трубопровідна арматура / Хімічна продукція / Обладнання будіндустрії, засобів механізації / Будівельні матеріали

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00132842
Дата реєстрації03.03.1995
Дата оновлення16.05.2014
Керівник
Мороз Валерій Васильович
Бухгалтер
Бокій Людмила Петрівна
Кількість співробітників46 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРЕНЕРГОКОМПЛЕКТ, ДП З КОМПЛЕКТНОЇ ПОСТАВКИ УСТАТКУВАННЯ» присвоєно код 00132842.

Керівником підприємства «УКРЕНЕРГОКОМПЛЕКТ, ДП З КОМПЛЕКТНОЇ ПОСТАВКИ УСТАТКУВАННЯ» є Мороз Валерій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРЕНЕРГОКОМПЛЕКТ, ДП З КОМПЛЕКТНОЇ ПОСТАВКИ УСТАТКУВАННЯ» — м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРЕНЕРГОКОМПЛЕКТ, ДП З КОМПЛЕКТНОЇ ПОСТАВКИ УСТАТКУВАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах