КАРПАТСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГЕОФІЗИЧНИХ РОБІТ, ПРАТ

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Польова, 8а
Фактична адреса
76014, м. Івано-Франківськ, вул. Блавацького, 22
Поштова адреса
76014, м. Івано-Франківськ, вул. Блавацького, 22
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гуцул Андрій Іванович — голова правління
Бухгалтер
Щербій Галина Степанівна

Продукція, послуги

Карпатське управління геофізичних робіт - українська компанія яка веде діяльність в сфері геофізики.

Рекламна інформація

Карпатське управління геофізичних робіт - українська компанія яка веде діяльність в сфері геофізики.

Компанія веде діяльність в самих різних напрямках - наприклад, вона розробила унікальне геофізичне обладнання, яке успішно використовується практично всіма геофізичними експедиціями України і виробляється різними підприємствами, включаючи Інженерне бюро авіаційного інституту.

Карпатське управління геофізичних робіт співпрацює з великою кількістю замовників і професійно справляється зі своїми послугами. Одним з найбільших замовлень за останні роки є дев’ятнадцять договорів з компанією Укрнафта.

Фахівці карпатського управління геофізичних робіт мають значний досвід в проведенні геологічних і геофізичних робіт. Управління проводить інтегровані дослідження, дотримуючись наступності на різних стадіях робіт, акумулює ресурси спеціалізованих підприємств, лабораторій, науково-виробничих підприємств, обчислювальних центрів в різних регіонах країни, що дозволяє ефективно використовувати наявні ресурси для проведення геологічних і геофізичних робіт, отримуючи надійні результати в оптимальні терміни .

У компанії працюють досвідчені геодезисти і фахівці інших напрямків, які доводять ефективність діяльності управління геофізичних робіт до межі.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00138827
Дата реєстрації13.07.2007
Дата оновлення25.02.2021
Рік заснування
2004
Кількість співробітників134 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРПАТСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГЕОФІЗИЧНИХ РОБІТ, ПРАТ» присвоєно код 00138827.

Керівником підприємства «КАРПАТСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГЕОФІЗИЧНИХ РОБІТ, ПРАТ» є Гуцул Андрій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРПАТСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГЕОФІЗИЧНИХ РОБІТ, ПРАТ» — м. Івано-Франківськ, вул. Польова, 8а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КАРПАТСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГЕОФІЗИЧНИХ РОБІТ, ПРАТ» офіційний сайт: http://kugr.pat.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРПАТСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГЕОФІЗИЧНИХ РОБІТ, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах