ОДЕСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
м. Одеса, вул. Шкодова Гора 1/1
Керівник
Гапоченко Юрій Миколайович
Кількість співробітників1000 чел.
Код ЄДРПОУ00152282
Дата реєстрації03.12.1993
Дата оновлення30.03.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД, ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД, ПАТ» присвоєно код 00152282.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД, ПАТ» є Гапоченко Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД, ПАТ» — м. Одеса, вул. Шкодова Гора 1/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — возбуждено дело о банкротстве.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах