УКРТАТНАФТА, ТРАНСНАЦІОНАЛЬНА ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА НАФТОВА КОМПАНІЯ, ПАТ

Адреса
39609, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 3

Продукція, послуги

Продукція: Нафтопродукти / Бензин, дизельне пальне, оливи та ін.

Рекламна інформація

ПАТ ”Укртатнафта” є лідером нафтопереробної промисловості Україні і виробляє широкий асортимент товарної продукції високої якості, в тому числі екологічно чисті неетилированні бензини марок А-76, А-92, А-95, літнє і зимове дизельне паливо, авіапаливо, моторні, трансмісійні та інші види масел, ароматичні вуглеводні, нафтові розчинники, парафін, бітум, мазут, сірку. Потужності Компанії розраховані на роботу з усіма типами нафти і газового конденсату з річним завантаженням 18,6 млн. тонн.

Маркетингова інформація

Торгові марки
Укртатнафта (Україна)

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00152307
Дата реєстрації27.12.2004
Дата оновлення24.02.2021
Керівник
Овчаренко Павло Володимирович — голова правління
Бухгалтер
Оголяр Олена Леонідівна
Рік заснування
1994
Кількість співробітників4397 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 15:45
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРТАТНАФТА, ТРАНСНАЦІОНАЛЬНА ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА НАФТОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» присвоєно код 00152307.

Керівником підприємства «УКРТАТНАФТА, ТРАНСНАЦІОНАЛЬНА ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА НАФТОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» є Овчаренко Павло Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРТАТНАФТА, ТРАНСНАЦІОНАЛЬНА ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА НАФТОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРТАТНАФТА, ТРАНСНАЦІОНАЛЬНА ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА НАФТОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» офіційний сайт: http://www.ukrtatnafta.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
39609, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 3
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРТАТНАФТА, ТРАНСНАЦІОНАЛЬНА ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА НАФТОВА КОМПАНІЯ, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах