УКРТАТНАФТА, ТРАНСНАЦІОНАЛЬНА ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА НАФТОВА КОМПАНІЯ, ПАТ

Юридична адреса
39609, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 3
Телефони

Продукція, послуги

Нафтопродукти / Бензин, дизельне пальне, оливи та ін.

Інформація про компанію

Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія ”Укртатнафта” була створена в 1994 році у відповідності до указів Президентів України і Республіки Татарстан.

ПАТ ”Укртатнафта” є лідером нафтопереробної промисловості Україні і виробляє широкий асортимент товарної продукції високої якості, в тому числі екологічно чисті неетилированні бензини марок А-76, А-92, А-95, літнє і зимове дизельне паливо, авіапаливо, моторні, трансмісійні та інші види масел, ароматичні вуглеводні, нафтові розчинники, парафін, бітум, мазут, сірку. Потужності Компанії розраховані на роботу з усіма типами нафти і газового конденсату з річним завантаженням 18,6 млн. тонн.
Продукція ПАТ «Укртатнафта» має кращі рекомендації від споживачів і добре відома в Україні та за кордоном. З метою подальшого поліпшення екологічних якостей продукції, зниження шкідливих викидів, а також збільшення виходу світлих нафтопродуктів в ПАТ «Укртатнафта» прийнята і успішно реалізується програма модернізації виробництва.

ПАТ ”Укртатнафта” займає вигідне географічне положення. Перебуваючи в центрі України і використовуючи розвинену мережу залізничного і автомобільного транспорту, Компанія забезпечує швидку доставку нафтопродуктів споживачеві. Досить близьке розташування морських портів значно розширює експортні можливості Компанії.

Філії та представництва

Представительство АО ”Укртатнафта” в г. Киеве:
01021, г. Киев, ул. Институтская, 28
Тел./факс: +38 (044) 253-34-52, 253-87-55
e-mail: utnkiev@ukrtatnafta.com

Маркетингова інформація

Торгові марки
Укртатнафта (Україна)

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ00152307
Керівник
Корецький Сергій Федорович — голова правління
Бухгалтер
Оголяр Олена Леонідівна
Рік заснування
1994
Кількість працівників4397 чол.
Дата реєстрації22.12.1995
Дата оновлення11.08.2023

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 15:45
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРТАТНАФТА, ТРАНСНАЦІОНАЛЬНА ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА НАФТОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» присвоєно код 00152307.

Керівником підприємства «УКРТАТНАФТА, ТРАНСНАЦІОНАЛЬНА ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА НАФТОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» є Корецький Сергій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРТАТНАФТА, ТРАНСНАЦІОНАЛЬНА ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА НАФТОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРТАТНАФТА, ТРАНСНАЦІОНАЛЬНА ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА НАФТОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» офіційний сайт: https://www.ukrtatnafta.com/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
39609, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 3
Телефони
E-mail
 ,
Відгуки про компанію «УКРТАТНАФТА, ТРАНСНАЦІОНАЛЬНА ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА НАФТОВА КОМПАНІЯ, ПАТ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах