НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА, ПАТ

Контакти

Адреса
82103, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Бориславська, 82
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Барадний Богдан Стефанович — голова правління
Бухгалтер
Пудлик Галина Михайлівна

Продукція, послуги

Продукція: Бензин автомобільний, Бітум, Інгібітори корозії, Гас, Кокс електродний, Мазут, Парафін твердий технічний, Паливо дизельне

Інформація про компанію

”Галичина” являє собою нафтопереробний комплекс, основна діяльність якого - виробництво та реалізація нафтохімічної продукції і послуг високої якості, освоєння нових, розвиток існуючих ринків збуту.

На даному комплексі встановлено прогресивне обладнання, яке дозволяє ефективно переробляти нафту відповідно до найвищих світових стандартів в цій ніші.

Соціальна місія - випускати продукцію, найбільш ефективним і безпечним способом сприяти розвитку території, благополуччю населення та підвищенню якості життя працівників заводу.

Галичина проводить активну політику, спрямовану на тісну взаємодію та задоволення запитів трудового колективу, колишніх своїх працівників і підростаючого покоління. Компанія дотримується високих стандартів у дотриманні режиму робочого часу і відпочинку, охорони праці, здоров’я і правового захисту, а також захисту соціально-економічних інтересів молоді і створення умов для розвитку культурно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи в колективі.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00152388
Рік заснування
1867
Кількість співробітників942 чел.
Дата реєстрації25.04.1994
Дата оновлення18.03.2021

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА, ПАТ» присвоєно код 00152388.

Керівником підприємства «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА, ПАТ» є Барадний Богдан Стефанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА, ПАТ» — Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Бориславська, 82.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА, ПАТ» офіційний сайт: https://www.npk.lv.ukrtel.net/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах