КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М.ДЕБАЛЬЦЕВЕ "ДЕБАЛЬЦІВСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА"

Контакти

Юридична адреса
84700, Донецька обл., м. Дебальцеве, вул. Радянська, 65
Телефони
Керівник
Шульженко Оксана Валентинівна
Код ЄДРПОУ00184477
Дата реєстрації07.07.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М.ДЕБАЛЬЦЕВЕ ”ДЕБАЛЬЦІВСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М.ДЕБАЛЬЦЕВЕ "ДЕБАЛЬЦІВСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА"» присвоєно код 00184477.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М.ДЕБАЛЬЦЕВЕ "ДЕБАЛЬЦІВСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА"» є Шульженко Оксана Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М.ДЕБАЛЬЦЕВЕ "ДЕБАЛЬЦІВСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА"» — Донецька обл., м. Дебальцеве, вул. Радянська, 65.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М.ДЕБАЛЬЦЕВЕ ”ДЕБАЛЬЦІВСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА”»
Поділіться інформацією в соцмережах