ДНЕПРОСПЕЦСТАЛЬ, ЕЛЕКТРОМЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД, ІМ. А. М. КУЗЬМІНА, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
69008, м. Запоріжжя, вул. Південне шосе, 81
Фактична адреса
69008, м. Запоріжжя, шосе Південне, 81
Поштова адреса
69008, м. Запоріжжя, шосе Південне, 81
Бухгалтерія
Керівник
Кійко Сергій Геннадійович
Бухгалтер
Лучко Галина Павлівна

Рекламна інформація

Дніпроспецсталь (ДCC) - один з провідних виробників спеціальних сталей і сплавів в Європі.
Підприємство було засноване в 1932 році в місті Запоріжжя (Україна) як частина потужного державного металургійного комплексу. Сьогодні ПАТ «Дніпроспецсталь» - ключовий виробник сортової нержавіючої сталі на ринках СНД, а в Україні - безперечний лідер в даному сегменті.

Будучи найбільшою міжнародною компанією, Дніпроспецсталь розробляє, виробляє і реалізує металопродукцію з неіржавіючих, інструментальних, швидкорізальних (в т. ч. виготовлених методом порошкової металургії), підшипникових, конструкційних легованих і вуглецевих сталей.
Застосовувані на заводі технології дозволяють отримувати високоякісні матеріали, що використовуються в найбільш відповідальних галузях промисловості-машинобудуванні, суднобудуванні, автомобілебудуванні, авіакосмічній та нафтогазовидобувної галузях.

З нашого металу випускають деталі машин і механізмів, безшовні труби і підшипники, інструмент для подальшої обробки металів і сплавів.

Географічне розташування компанії дає значну перевагу у виході на ринки СНД та ЄС. Продукція Дніпроспецсталі затребувана більш ніж в 60 країнах. Зберігаючи позиції лідера на внутрішньому ринку, Дніпроспецсталь розширює свою присутність в Росії, Європі, Америці та Азії, співпрацюючи з партнерами та дистриб’юторами в 15 країнах світу.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00186536
Дата реєстрації15.04.1994
Дата оновлення01.03.2019
Рік заснування
1932
Кількість співробітників5394 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНЕПРОСПЕЦСТАЛЬ, ЕЛЕКТРОМЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД, ІМ. А. М. КУЗЬМІНА, ПАТ» присвоєно код 00186536.

Керівником підприємства «ДНЕПРОСПЕЦСТАЛЬ, ЕЛЕКТРОМЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД, ІМ. А. М. КУЗЬМІНА, ПАТ» є Кійко Сергій Геннадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНЕПРОСПЕЦСТАЛЬ, ЕЛЕКТРОМЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД, ІМ. А. М. КУЗЬМІНА, ПАТ» — м. Запоріжжя, вул. Південне шосе, 81.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ДНЕПРОСПЕЦСТАЛЬ, ЕЛЕКТРОМЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД, ІМ. А. М. КУЗЬМІНА, ПАТ» офіційний сайт: http://www.dss.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНЕПРОСПЕЦСТАЛЬ, ЕЛЕКТРОМЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД, ІМ. А. М. КУЗЬМІНА, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах