ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНСТИТУТУ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ ІМ. З. І. НЕКРАСОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, ДП

Юридична адреса
49050, м. Дніпро, пл. Стародубова, 1а
Фактична адреса
49050, м. Дніпро, пл. Стародубова, 1
Поштова адреса
м. Дніпроп, а/с 4586

Продукція, послуги

Розробка технологій, розробка та виготовлення пресового обладнання для брикетування дрінофракційних сировиних матеріалів та промислових відходів.

Рекламна інформація

Інститут чорної металургії з 1978 року займається є розробкою і впровадженням технологій і пресового обладнання для брикетування дрібнофракційних матеріалів. Інститут має власну високотехнологічної виробничої базою для виготовлення промислового брикетуючі обладнання.

   Виробництво валкових брикетних пресів конструкції ІЧМ розміщено на заводі-виробнику пресів ТОВ «ВКП« Комкор »і сертифіковане в відповідність до вимог стандарту ISO9001: 2008. Завдяки унікальному поєднанню наукового, конструкторського потенціалу ІЧМ і виробничих можливостей сучасного заводу «Комкор» ми пропонуємо своїм клієнтам повний комплекс послуг: від лабораторних досліджень фізико-механічних властивостей матеріалів до розробки технологій брикетування і виробництва пресового обладнання з унікальним урахуванням індивідуальних потреб своїх клієнтів.

    В даний час Інститут чорної металургії спеціалізується на виготовленні валкових пресів для брикетування дрібнофракційних матеріалів продуктивністю до 20 тонн на годину. Розроблено новітня конструкція преса продуктивністю до 70 тонн на годину. Крім того, з огляду на потреби підприємств малого бізнесу та підприємців в пресах меншої продуктивності, а відповідно і вартості, розроблений валковий брикетний прес продуктивністю до 1 тонни на годину.

   Відмінною пресів ІЧМ, в порівнянні зі світовими аналогами, є: компактність, легкість, міцність і жорсткість конструкції при більш високих технологічних характеристиках.

Вища організація

Інстітут чорної металургіїї Національної академії наук України

Маркетингова інформація

Торгові марки
ИЧМ (Украина)

Види діяльності

Ключові слова

брикетування, валковий прес, брикет, технологія,пресове обладнання

Про компанію

Код ЄДРПОУ00190578
Дата реєстрації20.04.2000
Дата оновлення01.02.2019
Керівник
Баришев Євген Володимирович — директор
Бухгалтер
Булана Тетяна Павлівна
Рік заснування
1978
Кількість співробітників16 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНСТИТУТУ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ ІМ. З. І. НЕКРАСОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, ДП» присвоєно код 00190578.

Керівником підприємства «ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНСТИТУТУ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ ІМ. З. І. НЕКРАСОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, ДП» є Баришев Євген Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНСТИТУТУ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ ІМ. З. І. НЕКРАСОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, ДП» — м. Дніпро, пл. Стародубова, 1а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНСТИТУТУ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ ІМ. З. І. НЕКРАСОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, ДП» офіційний сайт: http://echm.tiu.ru/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
49050, м. Дніпро, пл. Стародубова, 1а
Фактична адреса
49050, м. Дніпро, пл. Стародубова, 1
Поштова адреса
м. Дніпроп, а/с 4586
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНСТИТУТУ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ ІМ. З. І. НЕКРАСОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах