ЗАПОРІЗЬКИЙ СТАЛЕПРОКАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
69600, м. Запоріжжя, шосе Північне, 20г
Телефони
Керівник
Нагіх Людмила Костянтинівна
Бухгалтер
Тіщенко Вікторія Володимирівна
Кількість співробітників2800 чел.
Код ЄДРПОУ00191247
Дата реєстрації29.08.1995
Дата оновлення22.10.2015

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКИЙ СТАЛЕПРОКАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКИЙ СТАЛЕПРОКАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ» присвоєно код 00191247.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКИЙ СТАЛЕПРОКАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ» є Нагіх Людмила Костянтинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКИЙ СТАЛЕПРОКАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ» — м. Запоріжжя, шосе Північне, 20г.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — возбуждено дело о банкротстве (санация).
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКИЙ СТАЛЕПРОКАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах