КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД, ПРАТ

Контакти

Адреса
85631, Донецька обл., Мар’їнський р-н, м. Красногорівка, вул. Ахтирського, 4
Телефони
Керівник
Ревенко Олег Миколайович — голова правління
Бухгалтер
Калюжна Надія Василівна

Продукція, послуги

Продукція: Вироби алюмосилікатні / Вироби динасові / Матеріали вогнетривкі мелені

Інформація про компанію

Завод був заснований в 1899 році ”Красногорівського Франко-Російським анонімним товариством” (”Societe Franko-Russe de Krasnogorofka”) як завод з виробництва кварцового і кремнеземного вогнетривкої цегли, керамічного каменю і пляшок. Основний капітал становив 3 млн. франків. Правління було розташоване у м. Авіньйон, а збори акціонерів проходило в Парижі. Число робітників - 115 чоловік.
З часу заснування заводу по даний час обсяг виробництва продукції збільшився з 36 тисяч тонн до 555 тис. тонн на рік.
3 березня 1994 завод перетворено у відкрите акціонерне товариство ”Красногорівський вогнетривкий завод”.
Завод виготовляє штучні вироби і неформовані матеріали для теплових агрегатів різних галузей промисловості: металургії, машинобудування, коксохімії, теплоенергетики, промисловості будівельних матеріалів, керамічної та переробної промисловості та інших.
Якісна сировина, сучасна техніка та обладнання, а також великий виробничий досвід дають можливість виробляти і постачати вогнетриви, які за якістю й асортиментом відповідають світовому рівню.
Вироби з маркою заводу поставляються більш 3000 споживачам в країни СНД і в країни далекого зарубіжжя. Проводилися поставки продукції на будівництво підприємств металургійного комплексу в Югославію, Фінляндію, Угорщину, Польщу, Болгарію, Кубу, Єгипет, Індію, Іран та ін
На підставі набутого досвіду виробництва і результатів застосування постійно йде розширення асортименту продукції з одночасним підвищенням якісних параметрів.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00191744
Рік заснування
1899
Кількість співробітників540 чел.
Дата реєстрації03.03.1994
Дата оновлення07.05.2020

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД, ПРАТ» присвоєно код 00191744.

Керівником підприємства «КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД, ПРАТ» є Ревенко Олег Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД, ПРАТ» — Донецька обл., Мар’їнський р-н, м. Красногорівка, вул. Ахтирського, 4.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД, ПРАТ» офіційний сайт: http://www.ogneupor.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах