СТАХАНОВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Контакти

Адреса
94013, Луганська обл., м. Кадіївка, просп. Леніна, 67
Телефони
Факс
Керівник
Касінов Віталій Іванович — голова правління

Продукція, послуги

Продукція вагонобудування: вагони-хопери, напіввагони, вагони криті, вагони-цистерни, платформи, транспортери, думпкари, вагони-платформи, вагони бункерного типу. Також освоєно виробництво ходових частин вагонів: колісних пар, двовісних візків. Металеві конструкції: колони гратчасті і суцільні, зв’язки по колонах, кроквяні і підкроквяні ферми, підкранові і гальмові балки, прогони, вітрові ферми, ригелі, огороджувальні конструкції, гальмівні балки і ферми, бункери різної ємності, сходи, площадки, огорожі та інші конструкції. Послуги: Розробка та узгодження конструкторської документації на вантажні вагони різного призначення, в тому числі транспортери різних типів вантажопідйомністю до 400 т., спеціальні залізничні транспортні засоби для ВЗТ (внутрішньозаводського транспорту) і запасні частини для вантажних вагонів, в т.ч. вантажонесучі конструкції для транспортерів; Розробка конструкторської документації стадії КМД за робочими кресленнями замовника стадії КМ на будівельні металоконструкції (колони, ферми, балки, мостові конструкції тощо); Гнучкі роботи; Механічна обробка деталей; Механічна обробка дерева і металлу; Механічна обробка виливків; Обробка термічна; Роботи зуборізні; Роботи токарські; Роботи в термічних цехах і дільницях на електротермічних установках підвищеної та високої частоти; Електро-, газозварювальні роботи, контроль за зварювальними з’єднаннями; Роботи з використанням ручних електро-і пневмомашин та інструментів; Слюсарні роботи; Токарно-карусельні роботи; Кругло-шліфувальні роботи; Механообробка великих деталей; Обробка металу різанням; Обробка швів; Піскоструминна обробка поверхонь; Плоскошліфувальні роботи; Зубошліфувальні роботи; Лакофарбові роботи, грунтовка, шпаклівка, антикорозійна обробка поверхонь; Обслуговування акумуляторних батарей, гальванічні роботи; Роботи, пов’язані з відпалюванням сталі, сплавів і відливок; Монтажні роботи; Виготовлення та випробування строп; Виготовлення посудин під тиском.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00210890
Дата реєстрації21.07.2009
Дата оновлення14.10.2020
Кількість співробітників5112 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАХАНОВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПАТ» присвоєно код 00210890.

Керівником підприємства «СТАХАНОВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПАТ» є Касінов Віталій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАХАНОВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПАТ» — Луганська обл., м. Кадіївка, просп. Леніна, 67.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СТАХАНОВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПАТ» офіційний сайт: http://www.stakhanovvz.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАХАНОВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах