ЕЛЕКТРОВАЖМАШ, ЗАВОД, ДП

Адреса
61106, м. Харків, просп. Московський, 299

Продукція, послуги

Засоби зв’язку / Транкинговиє системи радіозв’язку / Радіостанції і приймачі / Металлодетектори / Антенні системи / Послуги: Консультаційні / Монтаж устаткування / Проектування систем зв’язку мобільних

Рекламна інформація

Електроважмаш - український виробник різного складного обладнання, яке є популярним як на території України, так і за її межами.

Електроважмаш виробляє продукцію з таких категорій:

• Турбогенератори.
• Електродвигуни постійного струму.
• Гідрогенератори.
• Устаткування тягового типу.
• Генератори постійного струму.
• Апаратура управління.

Компанія пропонує широкий спектр обладнання, з докладним каталогом якого ви зможете ознайомитися на офіційному сайті Електроважмаш.

Крім того, що все обладнання, яке випускає компанія Електроважмаш побудовано на самих високоякісних деталях, воно характеризується вкрай високою стійкістю до відмов - підприємство має випробувальну станцію, на якій всі вироби проходять стрес-тести, які виключають поломки і порушення котрі виникають під час виробництва приладу.

Електроважмаш стане кращим вибором для замовників які хочуть придбати не тільки якісне обладнання, а й отримати його гранично оперативно, так як компанія намагається виконати замовлення в найкоротші терміни.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00213121
Дата реєстрації27.04.2005
Дата оновлення10.12.2020
Керівник
Бусько Віктор Михайлович — директор
Бухгалтер
Ментішинова Людмила Миколаївна
Рік заснування
1946
Кількість співробітників4804 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 16:30
Вівторок:
08:00 — 16:30
Середа:
08:00 — 16:30
Четвер:
08:00 — 16:30
П'ятниця:
08:00 — 16:30
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛЕКТРОВАЖМАШ, ЗАВОД, ДП» присвоєно код 00213121.

Керівником підприємства «ЕЛЕКТРОВАЖМАШ, ЗАВОД, ДП» є Бусько Віктор Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛЕКТРОВАЖМАШ, ЗАВОД, ДП» — м. Харків, просп. Московський, 299.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЕЛЕКТРОВАЖМАШ, ЗАВОД, ДП» офіційний сайт: http://www.spetm.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
61106, м. Харків, просп. Московський, 299
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛЕКТРОВАЖМАШ, ЗАВОД, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах