ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР, ПРАТ

Адреса
69600, м. Запоріжжя, шосе Дніпропетровське, 3
Телефоны

Продукція, послуги

Силові трансформатори загального призначення / Магiстральні та розподiльчі трансформатори / Трансформатори спецiального призначення / Дiагностичнi установки / Автоматичнi системи управлiння / Шунтуючі реактори / Керовані шунтуючі реактори

Інформація про компанію

Приватне акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор» є найбільшим в СНД і Європі підприємством з виробництва силових масляних трансформаторів і електричних реакторів з виробничою потужністю 60 тис. МВА на рік, що сконцентрована на одному виробничому майданчику.

Пiдприємство виробляє практично всi види й типи силових трансформаторiв загального призначення, якi використовуються в генеруючих (атомнi, тепловi i гiдроелектростанцiї), магiстральних, розподiльчих (пiдстанцiї енергосистем, великi промисловi пiдприємства, сiльськогосподарськi, комунальнi i iншi) енергосистемах.

Сьогодні ЗТР — це сучасне підприємство, що динамічно розвивається, має досвід поставок продукції замовникам в 88 країн світу.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00213428
Керівник
Клейнер Ігор Саулович — генеральний директор
Бухгалтер
Ніколаєнко Людмила Іванівна
Рік заснування
1947
Кількість співробітників2500 чел.
Дата реєстрації30.09.1994
Дата оновлення18.05.2021

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР, ПРАТ» присвоєно код 00213428.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР, ПРАТ» є Клейнер Ігор Саулович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР, ПРАТ» — м. Запоріжжя, шосе Дніпропетровське, 3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР, ПРАТ» офіційний сайт: http://ztr.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — порушено справу про банкрутство.
Адреса
69600, м. Запоріжжя, шосе Дніпропетровське, 3
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах