ПАВЛОГРАДХІММАШ, ПРИВАТНЕ АТ ЗАВОД

Контакти

Адреса
51400, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Харківська, 15
Керівник
Домущей Геннадій Тимофійович — директор
Бухгалтер
Сафронова Любов Іванівна

Продукція, послуги

Апарати ємкісні горизонтальні і вертикальні / Металоконструкції зварні / Пиломатеріали / Посуд з неіржавіючої сталі / Теплообмінники кожухотрубчатые сталеві / Теплообмінники пластинчасті / Теплообмінники фторопластові

Рекламна інформація

Завод постійно працює над підвищенням якості та конкурентоспроможності своїх виробів, вся продукція сертифікована органами стандартизації та сертифікації України та Росії. Система якості та контролю продукції, що випускається відповідає міжнародному стандарту ISO 9001 (версія 2000 року) -сертифікат BVQI № 114340.
Відкрите акціонерне товариство ”Завод” Павлоградхіммаш ”є одним з провідних підприємств хімічного машинобудування, продукція якого користується стабільним попитом у споживачів на ринках України та країн СНД. Більш ніж сорокарічний досвід роботи на ринку хімічного і нафтохімічного обладнання дозволив заводу створити надійну основу для успішної діяльності у вигляді передових технологій, унікальних виробничих потужностей і згуртованого колективу фахівців, здатного вирішувати найскладніші завдання.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00217417
Дата реєстрації27.08.1996
Дата оновлення14.10.2020
Рік заснування
1878
Кількість співробітників249 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАВЛОГРАДХІММАШ, ПРИВАТНЕ АТ ЗАВОД» присвоєно код 00217417.

Керівником підприємства «ПАВЛОГРАДХІММАШ, ПРИВАТНЕ АТ ЗАВОД» є Домущей Геннадій Тимофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАВЛОГРАДХІММАШ, ПРИВАТНЕ АТ ЗАВОД» — Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Харківська, 15.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ПАВЛОГРАДХІММАШ, ПРИВАТНЕ АТ ЗАВОД» офіційний сайт: http://www.phm.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — возбуждено дело о банкротстве.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАВЛОГРАДХІММАШ, ПРИВАТНЕ АТ ЗАВОД»
Поділіться інформацією в соцмережах