ПЛІНФА, ХАРКІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПРАТ

Адреса
61052, м. Харків, вул. Конторська, 75/77

Продукція, послуги

- Поставляємо обладнання для заміни існуючого або доукомплектовуємо лінії машинами, що підвищують якість випущених виробів. У цьому напрямку ми готові запропонувати великий вибір машин з різними технічними характеристиками і функціонально призначені для обробки різних видів глинистої сировини.
- Комплектуєм цегельні заводи технологічними лініями для виробництва цегли. У цьому напрямку ми маємо ряд напрацювань, і зараз здійснюємо поставки ліній в багато країн, такі як: Росія, Казахстан, Україна, В’єтнам і т. д. Пропонуємо виконати централізовану систему управління всією лінією на основі комплектуючих фірми Schneider.
- Виконуємо проектування і поставляємо всю технологічну частину заводів продуктивністю від 15 до 75 млн. шт. умовної цегли в рік. Виконуємо весь комплекс робіт: аналіз сировини, предпроеткние роботи, проектування цегельного заводу, поставку технологічного обладнання, монтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу та шеф-експлуатація заводу. Маємо ряд технологій виробництва цегли з урахуванням особливостей сировини Замовника. Для керамічної цегли пропонуємо будівництво заводів на основі пластичного або напівсухого способу виробництва ”під ключ”.
- Крім основного свого напрямку завод «Червоний Жовтень» виконав ряд проектів в інших галузях і изготовливает різні види нестандартного обладнання.
- Завод володіє великим верстатним парком, що дозволяє виконувати найрізноманітніші роботи в сфері машинобудування.
- На підприємстві ПАТ «Завод «Червоний Жовтень» створена науково-дослідна лабораторія ”Plinfa”, основним видом діяльності якої є комплексне вивчення сировини, зокрема глин, що застосовуються у виробництві грубої будівельної кераміки.

Рекламна інформація

ПАТ «Харківський машинобудівний завод пропонує Вам широкий вибір обладнання та технологій для виробництва керамічної і силікатної цегли, черепиці, керамзиту.

Наше підприємство має величезний досвід у будівельній галузі і є провідним виробником обладнання для цегельних заводів. Історія заводу налічує 134 роки з моменту заснування перших цехів. Вже більше 100 років ми виробляємо обладнання для цегельних заводів. Перший прес був виготовлений в 1902 р. На сьогоднішній момент ми працюємо з замовниками в різних напрямках:

Постачаємо обладнання для заміни раніше встановленого або доукомплектовувати лінії машинами, гарантовано підвищують якість керамічних виробів. У цьому плані ми готові запропонувати великий вибір машин з різними технічними характеристиками і функціонально призначені для обробки різних видів глинистої сировини. Деякі з них перераховані нижче: Пресове устаткування Массоподготовітельное обладнання
Преси напівсухого пресування: СМ 1085 , СМК 491 , СМК 503 Гліноспушувачі одновальні і двухвальні: КО- 01, СМК 497, СМК 496.
Преси шнекові вакуумні: УСМ 50, СМК 502, КРОК 14, УСМ 94, І 105 Живильники пластинчасті і стрічкові: УСМ 36, УСМ 14, СМК 351.
Преси револьверні для виробництва силікатної цегли: СМС 294 Вальці каменевидні : СМК 517 , ІАПД - І21 , СМК 1198 , КРОК 31
Преси для виробництва штампованої черепиці: СМК 544 Вальці тонкого помелу: СМК 516, СМ 1096, ІАПД - І20, КРОК 32.
Мінікомплекси для виробництва цегли і черепиці: КРОК 1 , УСМ 55 Змішувачі двухвальні і з фільтруючими гратами: СМК 125А , СМК 126А , КРОК 38.
Преси шнекові безвакуумние Глінорастірателі: СМК 530.
Інше обладнання Преси-гранулятори : УСМ 12, СМК 502,
Автомати різальні КРОК 27, СП- 5М Стрижньові змішувачі: СС- 1.
Дозатори добавок, конвеєра та ін нестандартне обладнання Вальці суперфінальние КРОК 45 з зазором до 0,8 мм.
Комплектуємо цегельні заводи технологічними лініями для виробництва цегли. У цьому напрямку ми маємо ряд напрацювань, і зараз здійснюємо поставки ліній в багато країн , такі як: В’єтнам ( за останній рік більше 20 ліній пластичного формування), Росія, Україна, Казахстан і т. д. Пропонуємо замовнику лінії з централізованою системою управління, на основі комплектуючих фірми Schneider.
Здійснюємо будівництво цегельних заводів «під ключ» від 5 до 75 млн. шт. цегли в рік. Виконуємо весь комплекс робіт : аналіз сировини , предпроеткние роботи, проектування цегельного заводу , постачання технологічного обладнання, будівництво печей випалу, монтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу та шеф-експлуатація заводу. Маємо ряд технологій виробництва цегли з урахуванням особливостей сировини замовника. Для керамічної цегли пропонуємо будівництво заводів на основі пластичного або напівсухого способу.
Готові вирішувати Ваші питання і завдання пов’язані з випуском якісної цегли, і пропонуємо співпрацю в різних сферах цегельного виробництва.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00240253
Дата реєстрації10.05.2007
Дата оновлення07.05.2020
Керівник
Конюшенко Григорій Миколайович — директор
Бухгалтер
Буряк Тетяна Павлівна
Рік заснування
1870
Кількість співробітників205 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 16:30
Вівторок:
08:00 — 16:30
Середа:
08:00 — 16:30
Четвер:
08:00 — 16:30
П'ятниця:
08:00 — 16:30
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЛІНФА, ХАРКІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» присвоєно код 00240253.

Керівником підприємства «ПЛІНФА, ХАРКІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» є Конюшенко Григорій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЛІНФА, ХАРКІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» — м. Харків, вул. Конторська, 75/77.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ПЛІНФА, ХАРКІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» офіційний сайт: http://plinfa.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
61052, м. Харків, вул. Конторська, 75/77
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЛІНФА, ХАРКІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах