ВЕРТІКАЛЬ, ВАТ АЕРОКОСМІЧНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, вул. Лермонтовська, 38
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Александров Сергій Павлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00258425
Дата реєстрації28.05.1992
Дата оновлення21.11.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВЕРТІКАЛЬ, ВАТ АЕРОКОСМІЧНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕРТІКАЛЬ, ВАТ АЕРОКОСМІЧНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ» присвоєно код 00258425.

Керівником підприємства «ВЕРТІКАЛЬ, ВАТ АЕРОКОСМІЧНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ» є Александров Сергій Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕРТІКАЛЬ, ВАТ АЕРОКОСМІЧНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ» — м. Харків, вул. Лермонтовська, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕРТІКАЛЬ, ВАТ АЕРОКОСМІЧНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах