РАЙСІЛЬГОСПКОМУНГОСП, ОЛЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІНАТ СІЛЬСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Контакти

Юридична адреса
11001, Житомирська обл., Олевський р-н, м. Олевськ, вул. Промислова, 52
Керівник
Колядич Валерій Петрович
Код ЄДРПОУ00274200
Дата реєстрації27.10.2011
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАЙСІЛЬГОСПКОМУНГОСП, ОЛЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІНАТ СІЛЬСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАЙСІЛЬГОСПКОМУНГОСП, ОЛЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІНАТ СІЛЬСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» присвоєно код 00274200.

Керівником підприємства «РАЙСІЛЬГОСПКОМУНГОСП, ОЛЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІНАТ СІЛЬСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» є Колядич Валерій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАЙСІЛЬГОСПКОМУНГОСП, ОЛЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІНАТ СІЛЬСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» — Житомирська обл., Олевський р-н, м. Олевськ, вул. Промислова, 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАЙСІЛЬГОСПКОМУНГОСП, ОЛЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІНАТ СІЛЬСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах