ЛІСБУД, ПМК №21, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
78400, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, м. Надвірна, вул. Січинського, 2
Керівник
Заліпський Андрій Зеновійович
Бухгалтер
Удуд Марія Тарасівна
Кількість співробітників66 чел.
Код ЄДРПОУ00275493
Дата реєстрації27.07.2007
Дата оновлення16.07.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛІСБУД, ПМК №21, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІСБУД, ПМК №21, ВАТ» присвоєно код 00275493.

Керівником підприємства «ЛІСБУД, ПМК №21, ВАТ» є Заліпський Андрій Зеновійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІСБУД, ПМК №21, ВАТ» — Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, м. Надвірна, вул. Січинського, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІСБУД, ПМК №21, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах