ОДЕСА, МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР, КП

Контакти

Юридична адреса
65076, м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 16/18
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Василєвський Дмитро Миколайович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ00278617
Дата реєстрації08.05.1992
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОДЕСА, МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСА, МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР, КП» присвоєно код 00278617.

Керівником підприємства «ОДЕСА, МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР, КП» є Василєвський Дмитро Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСА, МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР, КП» — м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 16/18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСА, МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах