ДНІПРОБУДМАТЕРІАЛИ, АСОЦІАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
49081, м. Дніпро, просп. Газети Правда, 3
Телефони
Керівник
Нємцов Юрій Борисович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00290386
Дата реєстрації13.06.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОБУДМАТЕРІАЛИ, АСОЦІАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОБУДМАТЕРІАЛИ, АСОЦІАЦІЯ» присвоєно код 00290386.

Керівником підприємства «ДНІПРОБУДМАТЕРІАЛИ, АСОЦІАЦІЯ» є Нємцов Юрій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОБУДМАТЕРІАЛИ, АСОЦІАЦІЯ» — м. Дніпро, просп. Газети Правда, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОБУДМАТЕРІАЛИ, АСОЦІАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах