БУДМАТЕРІАЛИ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
84100, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Урицького, 86
Телефони
Керівник
Войтенко Ніколай Петрович
Код ЄДРПОУ00290618
Дата реєстрації29.09.1999
Дата оновлення06.02.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУДМАТЕРІАЛИ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДМАТЕРІАЛИ, ЗАТ» присвоєно код 00290618.

Керівником підприємства «БУДМАТЕРІАЛИ, ЗАТ» є Войтенко Ніколай Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДМАТЕРІАЛИ, ЗАТ» — Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Урицького, 86.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДМАТЕРІАЛИ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах