ТОРЕЛАСТ, СЛОВ’ЯНСЬКИЙ ЗАВОД, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
84112, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Під’їзна, 3
Фактична адреса
Донецька обл. , м. Слов’янськ, вул. Під’їздна 3
Поштова адреса
Донецька обл. , м. Слов’янськ, вул. Під’їздна 3
Телефони
Керівник
Моску Дмитро Іванович — голова правління
Бухгалтер
Журавльова Галина Іванівна

Продукція, послуги

Продукція: Матеріали ПХВ і ПЕТ плівкові / ”Термоплен” / Лінолеум / Плівка полівінілхлоридна ізоляційна / Вініліськожа – Т

Рекламна інформація

На сьогоднішній день « Тореласт » випускає полівінілхлоридні плівки побутового призначення: галантерейні , декоративно -господарські , для виготовлення надувних водоплавних іграшок , жорсткі упаковки для харчових продуктів , плівки з поліетилену високого і низького тиску: термоусадочні , тепличні , для упаковки харчових і сипучих продуктів також вони використовуються для виготовлення настільних ігор з нанесенням друку офсетним способом , іграшок , упаковки товарів народного споживання та виготовлення виробів методом формування або зварювання.
Освоєна технологія виробництва жорсткої плівки марки « Термоплен » призначена для виробництва термоформованной тари під упаковку харчових продуктів. Новітнім впровадженням , можна назвати виробництво плівки пластифікованої полівінілхлоридної технічного призначення ( ОН) для консервації машин , механізмів , авіаційних виробів , для використання в конструкції кабелів.
За останні два роки приріст обсягів виробництва становить не менше 50 % на рік , щорічно оновлюється близько 20 % асортименту , освоюється і випускається продукція c більш високими споживчими властивостями.

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваТОРЕЛАСТ, СЛОВ’ЯНСЬКИЙ ЗАВОД, ПАТ
Код ЄДРПОУ00300363
Дата реєстрації30.06.2007
Дата оновлення02.07.2016
Рік заснування
1966
Кількість співробітників45 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРЕЛАСТ, СЛОВ’ЯНСЬКИЙ ЗАВОД, ПАТ» присвоєно код 00300363.

Керівником підприємства «ТОРЕЛАСТ, СЛОВ’ЯНСЬКИЙ ЗАВОД, ПАТ» є Моску Дмитро Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРЕЛАСТ, СЛОВ’ЯНСЬКИЙ ЗАВОД, ПАТ» — Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Під’їзна, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРЕЛАСТ, СЛОВ’ЯНСЬКИЙ ЗАВОД, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах