БОРИСПІЛЬСЬКА ТЕКСТИЛЬНА ІНДУСТРІЯ, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
08300, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Ботанічна, 1
Керівник
Чайковська Наталія Валентинівна
Код ЄДРПОУ00309401
Дата реєстрації26.12.1991
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БОРИСПІЛЬСЬКА ТЕКСТИЛЬНА ІНДУСТРІЯ, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОРИСПІЛЬСЬКА ТЕКСТИЛЬНА ІНДУСТРІЯ, ВАТ» присвоєно код 00309401.

Керівником підприємства «БОРИСПІЛЬСЬКА ТЕКСТИЛЬНА ІНДУСТРІЯ, ВАТ» є Чайковська Наталія Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОРИСПІЛЬСЬКА ТЕКСТИЛЬНА ІНДУСТРІЯ, ВАТ» — Київська обл., м. Бориспіль, вул. Ботанічна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОРИСПІЛЬСЬКА ТЕКСТИЛЬНА ІНДУСТРІЯ, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах