ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЛЬОН, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Українських Декабристів, 41
Телефони
Керівник
Гриньків Богдан Васильович
Кількість співробітників45 чел.
Код ЄДРПОУ00311059
Дата реєстрації15.12.2006
Дата оновлення30.03.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЛЬОН, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЛЬОН, ВАТ» присвоєно код 00311059.

Керівником підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЛЬОН, ВАТ» є Гриньків Богдан Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЛЬОН, ВАТ» — м. Івано-Франківськ, вул. Українських Декабристів, 41.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЛЬОН, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах